ماهي تيلاپيا نخوريد از مدفوع حيوانات خوراك ميكنند

محققان  اعلام كردند ماهي تيلاپیا نخوريد از مدفوع حيوانات خوراك ميكنند .ماهی های پرورشی Tilapia که ارزونتر هستن و در امریکا طرفدار زیادی دارد غذایی که بهشون میدن فضله حیوانات! و کودهای شیمیایی سرطان زا! خوردن ماهی راه خوبی برای بدست آوردن ویتامینهای بدن است. ماهی تیلاپیا به خاطر ارزانی یکی از ماهیهای محبوب در امریکاست. ولی متخصصان تغذیه اخطار میدهند که مصرف کنندگان تا جایی که امکان دارد باید از این خوردن این ماهی دوری کنند. تیلاپیا مواد غذایی که دارد بسیار ناچیز است.دانشمندان در دانشکده پزشکی دانشگاه ویک فورست گزارشی در مورد اومگا-3 این ماهی به چاپ رسانده اند…

Review Overview

User Rating: Be the first one !

محققان  اعلام كردند ماهي تيلاپیا نخوريد از مدفوع حيوانات خوراك ميكنند .ماهی های پرورشی Tilapia که ارزونتر هستن و در امریکا طرفدار زیادی دارد غذایی که بهشون میدن فضله حیوانات! و کودهای شیمیایی سرطان زا!

ماهي تيلاپيلا نخوريد

خوردن ماهی راه خوبی برای بدست آوردن ویتامینهای بدن است. ماهی تیلاپیا به خاطر ارزانی یکی از ماهیهای محبوب در امریکاست. ولی متخصصان تغذیه اخطار میدهند که مصرف کنندگان تا جایی که امکان دارد باید از این خوردن این ماهی دوری کنند. تیلاپیا مواد غذایی که دارد بسیار ناچیز است.دانشمندان در دانشکده پزشکی دانشگاه ویک فورست گزارشی در مورد اومگا-3 این ماهی به چاپ رسانده اند که ادعا میکند مقدار امگا-3 این ماهی به مراتب کمتر از بقیه ماهیهاست. امگا-3 باعث کاهش بیماری آلزایمر میشود.

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

ماهي تيلاپيلا نخوريد

© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
imageproxy
تیلاپیا مقداری خیلی زیادی امگا-6 دارد که خیلی مضر است. مقدار امگا-6 این ماهی حتی از همبرگر و گوشت خوک نیزی بیشتر است. تیلاپیا میتواند باعث بروز آلزایمر شود. نام یکی از اسیدهای امگا-6 تیلاپیا اسید آرکیدونیک است..ماده ای که احتمال ریسک آلزایمر را تشدید میکند.
بنابراین در حالی که مصرف ماهی هایی مثل ماکرل و یا ساردین و هلیبوت ریسک بیماری آلزایمر را کاهش میدهد ولی تیلاپیا در حقیقت این ریسک را افزایش میدهد.
این ماهی اکثرا پرورشی است. تیلاپیا دومین ماهی پرورشی دنیاست. دلیلش هم این است که این ماهی بسیار مقاوم است و هر غذایی را میتواند بخورد. این برای پرورش دهندگان ماهی خوب است ولی برای مصرف کنندگان بد. پرورش دهندگان مجبور نیستند که پول زیادی خرج کنند که غذای ماهی خریداری کنند. ماهی سلمون به غذای ماهی احتیاج دارد. پرورش دهندگان معمولا به تیلاپیا فضله مرغ و خوک میدهند.
ماهي تيلاپيلا نخوريد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مشروبات الکلی در تگزاس

مشروبات الکلی در تگزاس و چگونگی اخذ مجوز فروش کلی و جزئی

مشروبات الکلی در تگزاس و چگونگی اخذ مجوز فروش کلی و جزئی . چگونه اخذ ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html