ماشین ظرفشویی و وسایلی که نمیدانید میتوان با این وسیله آنها را شست!

172

ماشین ظرفشویی و وسایلی که نمیدانید میتوان با این وسیله آنها را شست : ماشین ظرفشویی یکی از بهترین وسیله های دنیای مدرن برای راحت تر شدن زندگی می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  اما مانند بسیاری دیگر از وسایل دنیای امروز برخی همه مصارف آن را به خوبی نمی دانند در مقاله زیر به معرفی برخی وسایل پرداخته ایم که می توان آنها را به راحتی درون ماشین ظرفشویی انداخت!

  1. اسباب بازی کودکان

میتوانید اسباب بازی های پلاستیکی کودکانتان را اگر در قطعه های کوچک هستند در قسمت پایینی و اگر بزرگ هستند در طبقه بالای ماشین ظرف شویی قرار بدهید و با خاموش کردن برنامه خشک کن گرمایی از ماشین ظرفشویی و یا برنامه شستشوی سبک آنها را تمیز کنید.

۲٫ کلاه بیس بال

شاید این مورد مقداری عجیب به نظر برسد و این دستگاه وسیله مناسبی برای شستن کلاه نباشد اما میتوانید با زدن مقداری ماده شوینده بر روی کلاه خود و قرار دادن روی طبقه بالایی ماشین ظرفشویی و خاموش کردن برنامه خشک کن گرمایی کلاه های خود را با این وسیله بشویید.

۳٫کفش

کفش های خود را در طبقه بالای ماشین ظرف شویی قرار دهید و چند قطره مایع ظرف شویی روی آن بریزید تا آنها را تمیزتر کند و بزارید آنها بعد از شسته شدن در هوای آزاد خشک شوند نه با گرمای خشک کننده دستگاه.

۴٫ خاک انداز

معمولا خاک اندازها در منازل تمیز نمی شوند اما شاید اگر بدانید این وسیله قابل انداختن در ماشین ظرفشویی است برای از بین بردن جرم ها روی این وسیله از ماشین ظرفشویی استفاده کنید اما باز هم یادتان باشد بدون خشک کن گرمایی.

۵٫ براش های آرایش

اگر زمان کافی برای تمیز کردن براش های آرایشیتان با دست ندارید می توانید آنها را حتی با بورس های موی کثیف خود در ماشین ظرف شویی قرار دهید اما آنها را در بخش وسایل کوچک ماشین ظرفشویی قرار بدهید تا در جای مناسب خود قرار گرفته باشند و ببینید که چقدر تمیز می شوند به یاد داشته باشید ماهی یک بار این کار را انجام دهید و آنها را در هوای آزاد خشک کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!