مار زنگی دختر پنج ساله ای را در آستین تگزاس گزید و تا به حال ۱۶ دوز پادزهر به او تزریق شده

مار زنگی دختر پنج ساله ای را گزید و تا به حال ۱۶ دوز پادزهر به او  تزریق شده .تلویزیون(KXAN) آستین:دختر پنج ساله ای بعد از اینکه روز شنبه به وسیله ی یک مار زنگی در منطقه ی هیل کانتری گزیده شد یکشنبه شب در حال بهبودی در مرکز پزشکی کودکان می باشد. امیلی رز اولر در حال بازی در پیک نیک شان در پارک شهر Longhorn Cavern در منطقه ی بورنت بود که یک مار پشت الماسی غربی مچ پایش را نیش زد.

دختر پنج ساله بعد از گزیده شدن توسط مار زنگی، 16 دوز پادزهر دریافت کرد

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  kxan آلیشا اولر مادرش، می گوید که دیدمش در اطرافمان می دود و داد میزند “مار”. و خیلی سریع دوید و فرار کرد. چند دقیقه بعد سرویس آتشنشانی و خدمات اضطراری Hoover Valley EMS رسیدند و امیلی را به بیمارستانی در بورنت بردند که از آنجا توسط یک هلیکوپتر نجات انتقال داده شد. پرواز ستاره امیلی رز را به مرکز پزشکی کودکان Dell منتقل کرد. در آنجا امیلی به وسیله ی 16 دوز از داروهای پادزهر تحت درمان قرار گرفت.

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

آلیشا اولر می گوید: من وحشت زده ام و امیدوارم که تنها زمان درمان پادزهر باشد که طول می کشد. امیلی رز در حال بهبودی است اما پدر و مادرش می گویند که هنوز درد زیادی را تحمل می کند.اداره ی پارک ها و حیات وحش تگزاس به تلویزیون KXAN گفت: مارهای زنگی معمولا در ماه ها و فصل های سرد سال حمله نمی کنند. تیم المور به مجری قوانین پارک ها و حیات وحش تگزاس گفت: بسیار غیر معمول است که در این زمان از سال مارها بیرون از لانه هایشان باشند.
معمولا در این ماه از سال آن ها بسیار آرام و خونسرد در حال خواب هستند. مادر امیلی می گوید بچه هایش صدای مار زنگی را شنیدند. او فورا می خواست ببیند که چه نوع ماری دخترش را گزیده است و به همین خاطر به EMS گفت که دقت کنند چه نوع پادزهری را برای دخترش استفاده می کنند. او مار را ندیده بود. اما المور می گفت که یک شاهد محل حمله ی مار را مشخص کرد و بعد از مدتی جست و جو کردن مار را دید و عکس هایی از آن گرفت.

imageproxy

از آنجا که دختر آن ها بهبودی یافته است. خانواده ی امیلی امیدوارند که به دیگر والدین هشدارهای لازم در رابطه با محیط اطراف داده شود. آنها چندین بار برای پیاده روی به Longhorn Cavern رفته بودند.
اولر می گوید: نشانه ی خوبی در این رابطه وجود دارد. حتما چیزی هست که باعث می شود بچه ها از خانه بیرون بیایند و در اطراف خانه بدوند. آنها بیمه نیستند و زمانی که در بیمارستان پیش دخترشان هستند نمیتوانند مرخصی با حقوق بگیرند. لذا یک پیج gofundme برای کمک به پرداخت هزینه های بیمارستان و پادزهر راه اندازی کرده اند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

x

Check Also

پلیس جعلی تلاش کردند دو راننده را در منطقه ی کایلی کنار بزنند

پلیس جعلی تلاش کردند دو راننده را در منطقه ی کایلی کنار بزنند

پلیس جعلی تلاش کردند دو راننده را در منطقه ی کایلی کنار بزنند .تلویزیون(KXAN) در ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html