ماری جوانای دارویی برای اولین بار در تگزاس برای دختر ۶ ساله مبتلا به صرع دریافت شد

 

ماری جوانای دارویی برای اولین بار در تگزاس برای دختر ۶ ساله مبتلا به صرع دریافت شد. دختر 6 ساله ی مبتلا به صرع، اولین ماری جوانای دارویی تگزاس را دریافت کرد اسکولبرگ، تلویزیون KXAN تگزاس: یکی از سه کمپانی که گواهی برای ساخت و فروش داروهایی با درصد پایین ماری جوانا (THC یا تترا هیدرو کانابینول) دریافت کرده، اولین نسخه ی خود که برای یک دختر شش ساله بود را تحویل داد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از kxan گروه پزشکی ناکس که در اسکولبرگ فعالیت می کند گفت که داروی گیاهی را روز سه شنبه از طریق سرویس “مستقیم به مریض” کمپانی، برای یک بیمار فرستاد، و اولین کمپانی شد که در تگزاس ماری جوانای دارویی را پخش کرد. گروه دارویی و پزشکی ناکس، فعالیت های خود را تحت لیسانس کنسرتیوم تگزاس انجام می دهد که در یکم سپتامبر 2017 توسط دولت به آن ها اعطا شد.

شرکت مستقر در فلوریدا، هم اکنون در پنسیلوانیا و پورتو ریکو هم فعالیت می کند. جوز هیدالگو، موسس و مدیر اجرایی گروه دارویی و پزشکی ناکس در یک روزنامه گفت: مریضی صرع و در دسترس نبودن داروهای گیاهی آن برای اهالی تگزاس دیگر تمام شده. مریض ها مستحق برخورداری از داروهای مسکن هستند و گروه دارویی ناکس مفتخر است که با پزشکان و متخصصین کار می کند و با همکاری نزدیک با اداره ی امنیت عمومی تگزاس برای فراهم کردن این دارو که از دقیق ترین استانداردهای کیفیت و ثبات برخوردار است تلاش می کند.

razagi-final
sadaf-omidi

این یک روز تاریخی برای تگزاس است، ما به طور خستگی ناپذیری تلاش میکنیم تا اعتماد و مسئولیت را که دولت بر دوش گروه دارویی ناکس گذاشته را حفظ کنیم. در سال 2015، فرمانداری تگزاس قانون استفاده ی خیرخواهانه از این دارو را امضا کرد. این قانون اداره ی امنیت عمومی را ملزم می کرد به جهت تجویز ماری جوانا دارویی برای بیمارانی که از صرع مزمن رنج می برند، آن دسته از دکترانی را که به درمان بیماری صرع می پردازند را نام نویسی کند.

با اینکه دولت 43 درخواست مجوز خدمات توزیع دریافت کرده بود، با این حال، تا انتهای سال 2017 تنها با سه مجوز موافقت شد. داروخانه ها تنها باید به درخواست مریضانی که نسخه ی پزشکی دارند پاسخ بدهند. این نسخه باید از طرف پزشکانی که در بخش تجویز تترا هیدرو کانابینول (THC) ثبت نام کرده اند باشد. کمپانی کشت خیرخواهانه ی آستین، دومین بخش توزیعی بود که مجوز دریافت کرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

سازمان سورترا ولنس تگزاس، در 15 دسامبر 2017 مجوز دریافت کرد. کمپانی هایی که مجوز دریافت کرده اند باید 490 هزار دلار هزینه پرداخت کنند و هر دو سال یک بار برای تمدید مجوز باید تقریبا 320 هزار دلار هزینه پرداخت کنند. کمپانی کشت ماری جوانا که در جنوب شهر تراویس تگزاس قرار دارد، دانه های کانابیس را در اواخر اکتبر کاشته است. عموما سه ماه طول می کشد که این گیاه رشد کند و تبدیل به روغن شده و تصفیه و آماده ی توزیع شود.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!