لنزهای طبی با چالش روبروست قابل توجه کسانی که از لنزهای طبی استفاده می‌کنند

132

لنزهای طبی با چالش روبروست قابل توجه کسانی که از  لنزهای طبی  استفاده می‌کنند .چرا مشتریان  لنزهای طبی  عاشق این برند جدید هستند؟ متاسفانه لنزهای طبی با چالش هایی روبرو هستن. لنزهای سنتی نیاز به نگهداری زیادی دارن.  لنزهای یک بار مصرف، درسته که تمیز و راحتن، اما سخته که همیشه به اندازه کافی از اونا همراه داشته باشیم.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  به نقل از Hubble Contacts در سال ۲۰۱۵ جسی هورویتز و بن کوگن از این چالش ها مطلع بودن. اونا از لنزهای طبی استفاده می کردن و می دیدن که تولیدکننده های عمده لنزهای طبی ، تمام بازار رو تصاحب کردن. تنها چهار تولید کننده لنز ۹۵ درصد بازار رو تحت کنترل خودشون داشتن و به این دلیل، خریداران گزینه های زیادی برای انتخاب نداشتن.

همین بود که باعث شدل نزهای طبی  هابل به بازار بیان. فقط با ۳۰ دلار، هابل لنز یک بار مصرف مورد نیاز یک ماه رو برای مشترکین خودش می فرسته. هابل لنزها را مختصر و مفید می کنه. دیگه از جعبه های خالی و لنزهایی که نیاز به شسشتو و نگهداری دارن خلاص شدید. همچنین لنزهای طبی یک بار مصرف هابل باعث میشن که مصرف کننده از شر عفونت های چشمی خلاص بشه.

وقتی همیشه مقدار مشخصی لنز همراه داشته باشید، دیگه نیازی به نگهداری از لنزهای قدیمی ندارید.
استفاده از لنز های یک بار مصرف هابل برای مشترکین، فقط روزی یک دلار هزینه خواهد داشت.

چرا لنزهای روزانه؟

این لنز ها بسیار راحت هستن و چون نیاز به نگهداری و تمیز کردن ندارن، باعث میشن از مسافرت خودتون لذت ببرید.  از طرفی با این روش، مصرف کننده ها می دونن که همیشه از یک جفت لنز تازه و تمیز استفاده می کنن. در حقیقت این قیمت لنزها بود که باعث میشد مصرف کننده ها از لنزهای طبی استفاده نکنن. هابل مشکل قیمت لنزها رو با فرستادن میزان ثابت و مشخصی لنز به طور ماهیانه برطرف کرد، که برای مشترکین خیلی عالی هست.

این کمپانی مطمئنه که مشکل استفاده از لنزهای طبی رو بر طرف کرده، با فرستادن یک بسته لنز ۱۵ روزه تنها با قیمتی معادل قیمت ارسال لنزها.

“هابل زندگی رو برای میلیون ها مصرف کننده لنز آسان کرده”.

اشتراک آسان:

مشترک شدن در کل میتونه کمی دلهره آور باشه. اما اگر بتونید تغییرات ایجاد کنید یا اشتراک رو کنسل کنید، دیگه دلهره آور نخواهد بود. با در نظر داشتن این نکته، هابل امکان تغییر سفارشات رو آسون کرده. تیم هابل آماده هستن که به مشترکین کمک کنن که چشم پزشک پیدا کنن یا نسخه و سفارش رو تغییر بدن.

خیلی ساده، خیلی هوشمندانه با ساده سازی پروسه فروش لنزهای یک بار مصرف، هابل زندگی رو برای میلیونها مصرف کننده لنز آسون کرده.  در حقیقت هابل مطمئن هست که شما عاشق راحتی و سهولت استفاده از لنزهای این کمپانی هستید. این کمپانی یک بسته لنز مصرف ۱۵ روزه رو به طور مجانی برای شما ارسال می کنه. تنها ۳ دلار هزینه ارسال رو پرداخت کنید و اجازه بدید که هابل استفاده از لنز رو براتون آسون کنه.

برای سفارش بسته رایگان به لینک مراجعه کنید:

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!