قوانین جدید مهاجرت افراد را ملزم به توجه بیشتری در تکمیل مدارک ارسالی خواهد کرد!

 

قوانین جدید مهاجرت افراد را ملزم به توجه بیشتری در تکمیل مدارک ارسالی خواهد کرد : قانون جدیدی از طرف اداره شهروندی آمریکا که در روز پنجشنبه اعلام شده است تاثیر منفی بسیار زیادی بر روی پرونده های ارسالی یا در حال ارسال درخواست مهاجرت به آمریکا خواهند داشت.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر اساس اطلاعیه USCIS این تغییرات بر روی تمام پرونده های اقامت ، شهروندی و درخواست ویزا تاثیر خواهد گذاشت .

بر این اساس هم اکنون دست بازرسان برای رد کردن بدون تذکر و ارائه فرصت مجدد برای پرونده هایی که مشکل یا نقص مدارک دارند باز خواهد بود و این اجازه را به آنها خواهد داد.

razagi-final

تا پیش از این اگر پرونده ای دچار مشکلاتی بود یا مدارک ناقصی داشت USCIS به متقاضی اخطار (RFE) به معنی درخواست شواهد اثبات یا (NOID) به معنی تصمیم به رد درخواست را ارسال می کرد که هر دوی آنها فرصتی برای درخواست کننده بود تا با درخوسات فرصتی از مراجع و به امید بهبود بخشیدن به شرایط پرونده خود اقدام به تصحیح وضعیت پرونده نماید اما با توجه به قوانین جدید این اختیار در دسترس بازرسان پرونده است که بدون هیچ اخطار قبلی پرونده را به دلیل مشکلات و نقص مدارک ابطال کنند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

در توضیح این شرایط جدید یکی از مسئولان اعلام کرده است با اجرایی کردن این قانون ماه ها کاغذ بازی اداری و هزاران دلار خرج اضافه تر که هم اکنون پرداخته می شود از شانه دولت برداشته می شود .

نکته بسیار قابل توجه در این شرایط جدید مربوط به افرادی است که هم اکنون در خاک آمریکا می باشند و حتی اگر آنها نیز در درخواست ویزای خود دچار چنین اشتباهی شوند در لیست دیپورت از خاک آمریکا بعد از پایان اعتبار ویزای قبلی خود قرار خواهند گرفت.

یکی دیگر  از دلایل اجرایی شدن این قانون این است که پروسه های درخواست مهاجرت قبل از این بسیار طولانی می شدند و همین طولانی شدن پروسه باعث در صف ماندن افراد زیادی در پروسه مهاجرت می شد.

با توجه به اجرایی شدن قوانین جدید مهاجرت به تمام افرادی که قصد ارسال پرونده مهاجرتی خود را دارند اکیدا توصیه میکنیم تمام مراحل پرونده و مدارکی را که مورد تایید و تحت نظر USCIS می باشد را توسط یک وکیل خبره انجام دهند زیرا دیگر خبری از RFE یا NOID در پرونده ها نخواهد بود و تمامی پرونده ها با مشکلات و نقص مدارک بلافاصله رد خواهند شد.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع: miamiherald

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

قوانین جدید مهاجرت

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن