قطارهای سریع السیر با کیفیت بهتری در ایالت تگزاس در دسترس خواهند بود.

 

قطارهای سریع السیر با کیفیت بهتری  در ایالت تگزاس در دسترس خواهند بود : امروز خبری مبنی بر تنظیم قرار دادی بین متصدیان گسترش قطار سریع اسیر هیستون با شرکت Amtrak امضا شد که طی آن به مسافران اجازه داده می شود از طریق این کمپانی و به واسطه سیستم فروش ان اقدام به تهیه بلیط کنند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  ABC همچنین مقامات مرکزی تگزاس سرویس حمل و نقل متقاعد کننده ای را برای مسافرانی که قصد استفاده از ترن های این شرکت بین ایستگاه های سرویس دهنده آمتراک در مسیر دالاس و هیستون دارند را ارائه کنند.

جالب است بدانید که این شرکت حمل و نقل از سال 1995 تا کنون در حال ارائه خدمات در این منطقه می باشد.

razagi-final
sadaf-omidi

 آمتراک یک شرکت راه‌آهن آمریکایی است که فعالیت گسترده‌ای در حوزه‌ی حمل‌ونقل ریلی در ایالات‌متحده دارد. همچنین این شرکت در سه استان کانادا نیز فعالیت دارد. امتراک اعلام نموده که قصد دارد نسل جدیدی از قطارهای با سرعت بالا را در سال ۲۰۲۱ عرضه نماید.آمتراک قصد دارد قطارهای سریع‌السیر جدیدی که از ساختاری بسیار سبک‌وزن با طراحی آئرودینامیک‌ و کم مصرف بسازد، این قطارها قرار است ۲۰ درصد درمصرف انرژی صرفه‌جویی کنند.

بنابر اعلام آمتراک این قطارها می توانند ۳۰۰ کیلومتر را در یک ساعت طی کنند این قطارها علاوه بر پرسرعت بودن دارای ویژگی‎های هیجان انگیزی از قبیل دارا بودن پریز برق و وای‌فای با کیفیت و پورت‌های USB بیشتر خواهند بود،همه‌ی اینها به جز این است که آمتراک اعلام کرده‌است این قطارها دارای افزایش ظرفیت قابل ملاحظه‌ای با قطارهای کنونی خواهند بود بر طبق اعلام این شرکت  انتظار می‌رود این افزایش ۳۳ درصد بیشتر از  وضعیت فعلی باشد.

این نسل جدید از قطارها قرار است جایگزین ناوگان قطارهای فعلی «Acela» شوند. نسل جدید قطارهای امتراک با همکاری شرکت آلستوم (Alstom) ساخته خواهند شد که ۹۵ درصد از قطعات آن‌ها در ایالات‌متحده ساخته‌شده و توسط ۳۵۰ تولیدکننده در ۳۰ ایالات تأمین می‌گردند.در تصویر زیر می‌توانید نقشه‌ی سیستمی آمتراک را ملاحظه کنید.

این سرمایه‌گذاری جدید موجب تولید ۱۰۰۰ شغل جدید در سراسر ایالات‌متحده خواهد شد. شرکت آمتراک می‌تواند با ارائه‌ی این مجموعه‌ی جدید تحول بسیارخوبی در سرعت و کیفیت حمل و نقل ریلی در آمریکا به‌وجود بیاورد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : ABC 

قطارهای سریع السیر

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!