قرص های جنسی موجود در پمپ بنزین های هیستون میتوانند بسیار خطرناک باشند!

 

قرص های جنسی موجود در پمپ بنزین های هیستون میتوانند بسیار خطرناک باشند : اگر اخیرا به یکی از پمپ بنزین های هیستون رفته باشید حتما در یکی از قفسه های فروشگاه دارویی که امروز می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم را مشاهده کرده اید.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این دارو که به خریداران آن قول صد در صد می دهد که می تواند میزان رضایت جنسی آنها از رابطه را افزایش دهد و نکته مهم اینجا است که آیا آنها راست می گویند؟

بر اساس گفته یکی از افراد آگاه افراد بسیار زیادی بر اثر مصرف این قرص ها دچار مشکلات بسیار شدیدی شده اند که در برخی موارد حتی منجر به عمل جایگزینی آلت تناسلی شده است.

razagi-final

اخیرا یک شرکت حقوقی از بیش از 15 پمپ بنزین و فروشگاه های درون آنها شکایت کرده است زیرا در این فروشگاه ها آنها اقدام به فروش قرصی می کنند که حاوی ویاگرا می باشد و در حقیقت این ماده تنها باید با دستور مستقیم پزشک فروخته شود.

متاسفانه این دارو زیر نظر سازمان غذا و دارو نمی باشد و دلیل آن این است که این قرص به عنوان داروی رژیمی دسته بندی می شود اما با این حال آنها در مورد مصرف برند Rhino هشدار داده اند که البته این قرص تحت عنواین مختلف دیگر در مناطق دیگر دنیا نیز به فروش می رسد.

مرکز حقوقی نیز در این مورد گفته است این سود جویان به دلیل آنکه می دانند چگونه قانون را دور بزنند اقدام به تغییر نام این برند می کنند و به همین دلیل است که ما از این جامعه مدنی گلایه مند هستیم!

در حال یکی از پزشکان در این مورد توصیه کرده است که اگر واقعا در این ضمینه مشکلی دارید بهتر است به پزشک مراجعه کنید و از دارو های استاندارد استفاده کنید زیرا به راستی نمی توان کسی را پیدا کرد که از محتویات این قرص آگاه شود و نمی شود خطرات جانبی آنها را تشخیص داد.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

قرص های جنسی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!