قتل مادر و ربودن فرزند توسط پدر خانواده کابوسی در سن آنتنیو

251

قتل مادر و ربودن فرزند توسط پدر خانواده کابوسی در سن آنتنیو : داستانی عجیب در مورد یک خانواده سن آنتنیویی به یکی از مهمترین پرونده های پلیس این شهر تبدیل شد جایی که اعلام شد پدر این خانواده مرتکب جنایتی هولناک شده است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN پلیس سن آنتنیو با اعلام اینکه محل اختفای کودک ربوده شده توسط پدرش را اخیرا پیدا کرده به این داستان خاتمه داد ، پدری که به نظر میرسد همسرش را که مارد این فرزند باشد را کشته است.

همچنین پلیس سن آنتنیو اعلام داشت که این شخص به دلیل زخم های گلوله در حال درمان است اما کودک وی بدون هیچگونه جراحتی درون صندلی عقب  یک وسیله نقلیه و پیدا شده است.

ماموران در ابتدا طی یک اخطار عمومی اعلام کرد که در تعقیب این شخص و فرزندش است .

در توصیف این مرد اعلام کرد که شخصی ۳۷ ساله به نام  Richard Jose Concepcion که احتمالا کودک ۱۸ ماهه خود به نام  Aaron Joseph Concepcion را نیز این شخص ربوده است.

اما در روز بعد با به دست آوردن اطلاعات جدید پلیس اعلام کرد که این شخص احتمالا مرتکب دو جرم شده است که یکی دیگر از آنها قتل است !

توییت زیر متنی بود که توسط آن پلیس اعلام داشت مشخصات وسیله نقلیه این شخص را به دست آورده و از مردم خواست با دیدن این وسیله سریعا به ماموران اطلاه دهند.

PLEASE RT: Homicide suspect wanted. 18-month-old child believed to be w/ him in white 2016 Toyota Tundra, license plate: GH58MH. Truck has Alaska sticker, flag w/ snake decal, “Don’t tread on me” sticker on back window & plate has speciality “bronze star” plate. Call 911 if seen

— San Antonio PD (@SATXPolice) January 21, 2018

که همین امر نیز موثر بود و با کمک مردم و تماس های دریافتی ماشین این شخص پیدا شد و در ساعت ۸ صبح ماموزان توانستند این کودک را سالم پیدا کنند ولی متاسفانه مادر وی به قتل رسیده بود.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

قتل مادر و ربودن فرزند

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!