قانون حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا

 

درآمریکا حمل اسلحه و خرید و فروش و نگهداری آن آزاد است و فقط قانون نحوه خرید و استفاده آن در هر ایالتی متفاوت میباشد . در این مطلب در باره قانون حمل اسلحه خرید و نحوه استفاده آن به شما عزیزان توضیحاتی کوتاه میدهیم .

قانون حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا

قانون حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا

توجه :ما هیچوقت به شما توصیه نمیکنیم که در آمریکا به سراغ خرید اسلحه بروید و تا جایی که امکان دارد ما به شما توصیه میکنیم هیچوقت به دنبال خرید آن نباشید این اطلاعات فقط جنبه راهنمایی دارد .

razagi-final
sadaf-omidi

قانون حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا توسط تعدادی از ایالات‌ها و فدارال‌ها تعریف شده‌است و این قانون اجازه حمل اسلحه را بر پایه متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا برای دفاع شخصی اعطا می‌کند.

مالکیت سلاح در آمریکا یک سنت قدیمی است، سنتی که به اندازه تاریخ این کشور قدمت دارد بحث درباره محدود کردن این سنت هم همواره از جنجالی ترین موضوع‌های اختلاف برانگیز بوده است.قانون فدرال ممنوعیت سلاح های تهاجمی که در سال ۱۹۹۴ تصویب شده بود، ده سال بعد در سال ۲۰۰۴ منقضی شد.این قانون مالکیت سلاح های نیمه خودکار با ظرفیت خشاب بیشتر از ۱۰ گلوله را محدود می کرد.

بعد از جنگ استقلال در برابر بریتانیا حق حمل اسلحه به شهروندان آمریکا داده شد که ایالتهای مختلف قوانین متفاوتی نسبت به این موضوع دارند و دولت فدرال قوانین خاصی را برای مالکیت اسلحه وضع کرده‌است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

برای خرید اسلحه فقط کافی میباشد به یک فروشگاه مراجعه کنید و در عرض چند دقیقه اسلحه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید و شرایط اولیه آن بکراند چک میباشد یعنی شما باید صلاحیت حمل اسلحه راداشته باشید یعنی هیچ خلافی نکرده باشید و یا به قول ساده پاستوریزه باشید .در بعضی ایالتها مثل کالیفرنیا شما اسلحه خود را میخری اما بعد از ده روز تحویل شما میدهند و دیل آن این است که اگر شما درگیری با کسی و یا از روی عصبانیت برای خرید اسلحه رفته باشید سلاح در آن لحظه در اختیار شما قرار نمیگیرد تا عصبانیت شما فروکش شود تا از روی عصبانیت برای خود و دیگران مشکل ساز نشوید .این قانون در تگزاس یک روز میباشد و هر ایالتی قانون مخصوص به خودش را دارد .

برای حمل اسلحه باز هم قوانین در ایالات متفاوت میباشد اما در بیشتر ایالات این قانو میباشد که شما باید لایسنس استفاده آن را داشته باشید یعنی یک کلاس باید گذرانده باشی تا نحویه استفاده آن را بدانی و در بیشتر ایالات شما میتوانی اسلحه داشته باشی اما نمایان نباید باشد یعنی دیده نشود .

در تگزاس قانونی وجود دارد که شاید در بیشتر ایالات هم باشد این است که اگر فرد غریبه ای در داخل منزل شخصی شما باشد اگر به او شلیک کنید اما این قانون هم پیچیدگیهای خودش را دارد که وارد آن نمیشویم .

باز هم توصیه من به شما این هست که در امریکا خیلی چیزها شاید آزاد باشد اما دلیلی برای استفاده آنها نیست و لطفا به زندگی زیبای خود ادامه دهید و خود را مشغول اینطور مساعل نکنید و زندگی با آرامش و رشد خوبی را ادامه دهید .

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

2 comments

  1. در تگزاس بعد از پرداخت هزینه اصلحه ، شما بلافاصله اصلحه را تحویل میگیرید. یک روز صبر نمیکنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

پاسپورت آمریکا

افزایش هزینه های پاسپورت آمریکا از دوم آوریل افزایش می یابد

  افزایش هزینه های پاسپورت آمریکا از دوم آوریل افزایش می یابد  .افزایش هزینه های ...

error: Content is protected !!