قابل توجه تمامی هم میهنان ایرانی که علاقه مند به مهاجرت به کشورهای دیگر از جمله آمریکا هستند

273

لطفا جهت کسب اطلاعات مربوط به مهاجرت صرفا با افرادی که مطمئن هستید پروانه و مجوز وکالت در کشور مورد نظر شما را دارند تماس بگیرید و قبل از ارائه هرگونه اطلاعاتی حتما مطمئن شوید که نام و مشخصات کامل وکیلی که با او صحبت می کنید چیست.

در آمریکا هرگونه دخالت در امر وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در امور مهاجرت بدون مجوز وکالت در آمریکا جرم است. متاسفانه افراد شیادی که به عناوین فریبنده کانال های تلگرامی و صفحات فیس بوکی ایجاد می کنند صرفا با سرقت و ترجمه ناقص اطلاعات وانمود می کنند که از مسائل تخصصی مهاجرت اطلاع دارند در حالی که این افراد صرفا دو کارکرد دارند:
۱- شما را فریب داده و با ادعای دروغ اینکه کار وکالت انجام می دهند مبالغی را از شما می گیرند. این افراد اگر پول شما را بدون هیچ کمکی به شما نبرند، در بهترین و خوشبینانه ترین حالت صرفا به عنوان یک دلال و کارچاق کن برای وکلای آمریکایی عمل می کنند و با گرفتن حق دلالی پرونده های شما را به وکلای آمریکایی می دهند. هیچ وکیل آمریکایی معتبری قبول نمی کند که با این افراد کار کند زیرا این کار از نظر مقررات انتظامی وکلا در آمریکا تخلف محرز و باعث ابطال پروانه وکالت است. لذا صرفا وکلای بدنام و افرادی که در اثر تخلف پروانه خود را از دست داده اند با این دلال ها و کارچاق کن ها همکاری می کنند.
۲- بسیاری از این کانال ها برای خوش رقصی برای سازمان های امنیتی و اطلاعاتی خارج از آمریکا اطلاعاتی را که از شهروندان آن کشور به دست می آورند به آن سازمان ها انتقال می دهند. هیچ یک از اطلاعاتی که شما راجع به مهاجرت در اختیار این افراد می گذارید محرمانه نخواهد بود و این افراد با تشویق و حمایت آن سازمان ها حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارند و به راحتی از شهروندان در رابطه با مقاصد مهاجرتی آن ها اطلاعات کسب می کنند.

در نهایت یک توصیه مهم به شما داریم: صرفا و صرفا عضو کانال تلگرام یا صفحه فیس بوک فرد یا دفتری شوید که نام یک وکیل دارای پروانه رسمی وکالت در آمریکا صراحتا در آن ذکر شده باشد و آن وکیل مسئولیت ارائه اطلاعات حقوقی به شما و همچنین محرمانه نگاه داشتن اطلاعات شما را برعهده داسته باشد. افرادی که ادعا می کنند در ایران وکیل بوده اند و در آمریکا بدون گذراندن مراحل بسیار دشوار مدرسه حقوق و آزمون وکالت بدون هیچ مجوزی کار وکالت می کنند شیادانی بیش نیستند. بیشتر این افراد حتی در ایران هم به دلیل تخلفات انتظامی پروانه وکالت خود را از دست داده اند.

تاثیر استفاده از خدمات عمومی و کمک های دولتی بر درخواست شهروندی آمریکا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!