فیس بوک با کسانی که از مردم تقاضای لایک و شیر میکنند برخورد میکند!

 

فیس بوک با کسانی که در صفحه خود از مردم تقاضای لایک و شیر میکند : شاید این اتفاق  یکی از بدترین خبر ها برای کاربرانی باشند که عادت کرده اند با روش های مختلف از بازدیدکنندگان خود درخواست  انجام عملی بر روی پستی که در اختیار بقیه گذاشته اند را دارند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا و به نقل از Theverage در متن این اعلام آمده است از این هفته فیس بوک بر روی پروتکلی کار میکند که با کسانی که در پست خود از کاربران درخواست انجام عملی از جمله تگ کردن ، شیر کردن ، لایک کردن و … را دارند برخورد شود و از این به بعد جلوی انجام این رفتار در فیس بوک گرفته شود.

البته در ادامه اضافه کردند که این محدودیت ها مشمول انجمن های خیریه و موسسات خیریه نمیشود و این قوانین بیشتر برای این است که پست هایی همچون : (اون دوستت که خوابش میاد را تگ کن ! ) از صفحات فیس بوک به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران اسپم نشدن صفحات با پست های بی محتوی می باشد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

gettyimages-487867268-5908124d5f9b5864706e695c

فیس بوک هزاران هزار پست مختلف را برای آماده سازی الگوریتم درون ماشین تعریف کردند و هم اکنون بر این گمان هسنند که این الگوریتم یتواند به راحتی تفاوت ما بین پست های بی محتوی به این شکل را متوجه شود.

همچنین کمپانی متدکر شد که برای انطباق بیشتر و بهتر قصد داریم سیستم های سخت افزاری خود را نیز ارتقا دهیم و حرکت رو به جلوی ما در مورد این مسئله ادامه خواهد شد و هدف اصلی بهبود تشخیص و کمتر شدن طعمه قرار دادن پست های بدون مشکل است .

 

در نهایت هدف اصلی ما کاهش پست های بی معنی و محتوای اسپم در فیس بوک و بالا بردن تبادلات معنا دار و معتبر در فیس بوک می باشد.

 

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :Theverage

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن