فوت کودکان بر اثر آنفولانزا اولین مورد در شهر هریس تگزاس ، گزارش شد.

262

فوت کودکان بر اثر آنفولانزا اولین مورد در شهر هریس تگزاس ، گزارش شد. بر طبق گزارشات اداره بهداشت عمومی شهر هریس در تگزاس HCPH، این اولین مورد فوت کودکان در این شهر به دلیل آنفولانزا است. اطلاعات دیگری در مورد فوت این کودک منتشر نشده است. اولین مورد فوت کودکان به دلیل آنفولانزا در شهر هریس ایالت تگزاس، توسط اداره بهداشت عمومی این شهر گزارش شد. این کودک یک دختر بچه بود که در ماه فوریه فوت شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از تلویزیون  Khou دکتر اومیر، مدیر اجرایی HCPH می گوید:  این مرگ، هشدار غم انگیزی از خطر آنفولانزا برای ساکنین این شهر است. مخصوصا کسانی که آسیب پذیری بیشتری را نسبت به عوارض این بیماری از خود نشان می دهند. زدن واکسن آنفلوآنزا و رعایت اقدامات پیشگیرانه دیگر، بهترین راه های دفاع در برابر آنفولانزا هستند.

بر طبق گزارشاتی که هفته گذشته منتشر شد، مراکز کنترل و پیشگیری امراض، تعداد ۸۴ فوت کودکان ناشی از آنفولانزا را در سراسر کشور در این فصل آنفولانزا، ثبت کرده اند. علاوه بر این، طبق گزارشات مرکز کنترل امراض CDC، واکسن امسال به خوبی میتواند از فوت کودکان شش ماهه تا هشت ساله محافظت کند.

از آنجا که فصل آنفولانزا می تواند تا ماه May ادامه پیدا کند، اداره ی بهداشت عمومی شهر هریس از مردم خواسته که نسبت به محافظت خود و خانواده در برابر آنفولانزا کوشا باشند. آن دسته از ساکنان شهر هریس که تا کنون موفق به دریافت واکسن آنفلوآنزا نشده اند، در اولین فرصت برای زدن این واکسن اقدام کنند.  کسانی که علائم بیماری آنفولانزا دارند، حتما به پزشک مراجعه کنند تا مورد معاینه و درمان قرار بگیرند.

آیا با مریضی آنفولانزا دست و پنجه نرم میکنید؟ این تکنولوژی میتواند به شما کمک کند که سریع تر بهبود پیدا کنید.  به این  لینک  مراجعه کنید:

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!