فلوریدا رسما به عنوان بدترین ایالت آمریکا رتبه بندی شد.

 

فلوریدا بدترین ایالت آمریکا در رتبه بندی ها شد،  به این دلایل:به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از News Week سایت تریلیست (thrillist)، لیستی از بهترین و بدترین ایالت های آمریکا را در ماه جولای منتشر کرد که بر اساس سیستم عجیبی که داشت، رتبه بندی بر پایه ی “همه چیز” بود.
هر چیزی که در ایالت های مختلف آمریکا می توانست به عنوان یک ملاک در نظر گرفته شود در این رتبه بندی مورد استفاده قرار گرفت، چیزهایی مثل: افراد مهم و سرشناس، اختراعات، غذا و نوشیدنی، زیبایی طبیعی و مناطق مهم و اختصاصی. که فلوریدا واجد هیچ کدام از آن ملاک ها نیست. سایت می گوید: وقتی که لیستی مانند این را کنار هم قرار می دهیم، تحریک می شویم که گرایشات و انتظارات عمومی را نادیده بگیریم و فراموش کنیم.
اما رزومه ناخوشایند فلوریدا به اندازه ای گیج کننده است که کاری از دستت بر نمی آید.ایالتی که بر خلاف همه ی انتظارات، بر فراز ایالت های دیگر قرار دارد و رتبه ی اول را نصیب خود کرده، میشیگان است. سایت دلیل می آورد که چرا میشیگان بیشترین خطوط ساحلی را نسبت به ایالت های دیگر دارد، به غیر از آلاسکا.

سایت همچنین به زیبایی غیر قابل انکار بخش شمالی شهر پنینسولا در ایالت اوهایو اشاره می کند. و اینکه اهالی میشیگان به داشتن هنرمند موسیقی راک و بازیگری مانند “کید راک” (Robert James Ritchie) افتخار می کنند. کالیفرنیا و نیویورک رتبه هایی پایین تر از آنچه انتظار دارید کسب کرده اند: 9 و 13 به ترتیب. همانند فلوریدا، اوهایو و دیلاور نیز در انتهای لیست قرار دارند. این سایت، اوهایو را فلوریدای شمال کشور لقب داده است، و به نظر می رسد که واقعا درست است.

واقعا چه چیزی باعث شده که فلوریدا تا این اندازه بد و ناخوشایند باشد؟

این میتواند ناشی از رطوبت زیادش یا ترافیک وحشتناک در جاده هایش، و یا اینکه مردم فلوریدا تا همین چند سال اخیر نمک حمام(نوعی ماده ی مخدر) می کشیدند و بر اثر آن صورت یکدیگر را می خوردند، باشد. (اشاره به حادثه ای که در آن مردی بعد از مصرف ماده ی مخدر “نمک حمام”، شروع به خوردن صورت فردی می کند).

razagi-final

سم آیفلینگ، راهنمای مسافرت سایت تریلیست، به مجله ی نیوزویک گفت: من چهار سال به عنوان گزارشگر در بخش مرکزی و جنوبی فلوریدا زندگی کردم و در این مدت لحظه شماری می کردم که از شر آن خلاص شوم. فلوریدا مرکز نمک حمام و عقاید غلط و رکود اقتصادی است. و جاییست که دونالد ترامپ، سال گذشته برای گذراندن 7 هفته طاقت فرسا انتخاب کرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

همچنین چهره فلوریدا بسیار خراب شد وقتی که در سال سرنوشت ساز 1981، محل تولد رپر پیت بول معروف شد (نام مستعار: آقای جهانی). اما بر اساس تجربیات این گزارشگر، آنچه به طور کلی در قسمت جنوبی فلوریدا میزان کیفیت زندگی مردم را تعیین می کند، وجود پارک های تفریح و سرگرمی می باشد. فلوریدا هر چه دارد را مدیون دیزنی پارک و استودیوهای جهانی اش است.

با وجود این رتبه بندی نامطلوب برای این ایالت، تریلیست نسبت به فلوریدا (ایالت طلوع خورشید)، نظر بدبینانه ای دارد. در نهایت سایت برای فلوریدا یک پیام مثبت و دلگرم کننده می گذارد:  تو برای همین متولد شدی، در آغوشش بگیر.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!