افزایش امنیت در مدرسه سانتافه هیستون با نصب دستگاه فلزیاب و تغییر لباس فرم!

301

افزایش امنیت بیشتر در مدرسه سانتافه هیستون با نصب دستگاه فلزیاب : مدتی از فاجعه سانتافه می گذرد اتفاقی دردناک که در پی آن ده نفر از افرادی که در این مدرسه حضور داشتند به قتل رسیدند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این اتفاق که با شلیک گلوله توسط یک دانش آموز به بقیه همکلاسی هایش و معلم کلاسی که در آن حضور داشت پایان یافت واکنش های مختلفی را در بین افراد جامعه به همراه داشت.

بسیاری در مورد قانون آزادی حمل سلاح انتقاد کردند و بسیاری امنیت نا کافی مدارس را مقصر اصلی رخ دادن این حادثه عنوان نکردند و با توجه به این که این اولین بار نبود که این حادثه رخ داده است و قبلا نیز شاهد کشته شدن کودکان بیگناه در حوادث مختلف بودیم غالب مردم خواستار اقدام فوری مسئولان دولتی شدند.

اما قبل از اینکه قوانین جدید در این مورد تصویب شود مدرسه سانتافه که محل رخ دادن این فاجعه بوده است خود دست به کار شد و اقدام به افزایش امنیت بیشتر در مدرسه خود کرده است.

در پی این اقدام مدرسه سانتافه به زودی دستگاه تشخیص فلز را در ورودی مدرسه خود نصب خواهد کرد که از تکرار حادثه مشابهی جلوگیری کند.

با توجه به اینکه در زمان حادثه شخص مهاجم که هم اکنون به دلیل قتل در حبس به سر می برد کت به تن داشته است مسئولان مدرسه در حال تدابیر جدیدی برای تغییر نوع پوشش و لباس فرمی جدیدی برای دانش آموزان خود کرده است.

این مدرسه که برای ایجاد امنیت بیشتر خود رقمی در حدود یک و نیم میلیون دلار هزینه خواهد کرد از طرف مردم برای نصب دستگاه فلزیاب مبالغی را به عنوان کمک دریافت کرده است.

امیدواری ها به این سمت می رود که به زودی این نوع حفاظت های امنیتی در مدارس مختلف بیشتر شود و نظارت بر روی دانش آموزان هم از قبل بیشتر شود تا حوادثی مشابه و کشته شدن افراد بیگناه را بیش از پیش شاهد نباشیم.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :KXAN

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!