فروش فرزندان خردسال توسط مادر تگزاسی باعث دستگیری و حبس وی شد!

352

فروش فرزندان خردسال توسط مادر تگزاسی باعث دستگیری و زندانی شدن وی شد : یکی از بی رحمانه ترین چهره های فقر و بعضا نا بخردی والدین فروختن فرزندان خود است که متاسفانه این اتفاق همچنان در قرن ۲۱ام در حال روی دادن است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  این قبیل اتفاقات معمولا در جوامع جهان سوم و کشور های غیر پیشرفته چهره وسیع تری از خود نشان می دهد اما وقوع این حادثه در کشوری مثل آمریکا که حمایت های مختلفی را از خانواده فقیر انجام می دهد جای تعجب بسیار زیادی دارد که به همین دلیل عمل خرید و فروش کودکان در این کشور با جریمه های بسیار سنگین نیز رو به رو خواهد شد!

در همین ارتباط بر اساس گزارش های به دست آمده زنی در تگزاس بعد از فروش پسر ۷ ساله خود اقدام به فروش دو دختر خردسال خود کرد که بعد از مطلع شدن ماموران دستگیر و روانه زندان شد.

بر اساس گزارش ماموران این زن ۲۹ ساله که Esmeralda Garza نام دارد و در منطقه Corpus Christi زندگی می کند در همین رابطه دستگیر شده است و هم اکنون در زندان Nueces County نگهداری می شود و برای آزادی موقت وی وثیقه ۱۰۰۰۰۰ دلاری تعیین شده است و همچنین در برگه های دادگاه وی نامی از هیچ وکیلی دیده نمی شود.

ماموران پلیس هنگامی که در منطقه  Corpus Christi در حال جستجو و تحقیق بر روی یه پرونده مواد مخدر بودند متوجه یک کودک هفت ساله می شوند که فروخته شده بود و شخصی او را خریداری کرده بود و بعد از انجام تحقیقات بیشتر هنگامی که به مادر وی رسیدند متوجه شدند که وی هم اکنون در حال تلاش برای فروش دو دختر دو و سه ساله خود است.

بلافاصله ماموران وارد عمل می شوند و این مادر سنگ دل را دستگیر می کنند و دادگاه نیز بلافاصله با وجود مدارک و شواهد بسیار قرار دستگیری وی را صادر می کند.

لازم به ذکر است که در مورد تحقیقات در ضمینه مواد مخدر نیز یک مرد و زن نیز دستگیر شده اند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

فروش فرزندان

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!