فروشگاه کاستکو و معرفی ترفند های خرید از این فروشگاه برای افراد بدون عضویت!

145

فروشگاه کاستکو و معرفی ترفند های خرید از این فروشگاه برای افراد بدون عضویت : کاستکو فروشگاهی بزرگ و بسیار ارزان قیمت است اما همه ما میدانیم که برای بهره برداری از مزایای این فروشگاه عالی باید هزینه عضویت بپردازید اما ایا کسانی که عضو کاستکو نیستن میتوانند از برخی مزایای آن بهره مند بشوند؟ راز خرید از کاستکو بدون عضویت!

با سایت ایرانیان آمریکا همراه باشید تا با ۵ مورد از مزایای بدون عضویت کاستکو مطلع شوید :

⦁ شما میتوانید در کاستکو بدون عضویت از نسخه دکتر و تزریقات بهره مند شوید زیرا این بخش از خدمات کوستو شامل عضویت در این مجموعه نمیشود و البته هزینه این خدمات در این مجموعه بسیار کمتر از مکان های مشابه است.

⦁ متاسفانه برای خرید یک سمعک یا عینک باید حق عضویت کاستکو را پرداخته باشید ولی خبر خوب اینجاست که برای یک معاینه گوش یا چشم نیازی به عضو بودن در کاستکو نیست اما حتی برای خرید یک عینک نیز راه حلی وجود دارد که در شماره بعد به آن اشاره میکنیم.

⦁ برای اینکه شما یک وسیله عالی مثل تلویزیون فلت را با قیمت های باورنکردنی کاستکو خریداری کنید تنها کافیست که از کارت های هدیه آنها استفاده کنید زیرا استفاده از کارت های هدیه نیازی به عضویت ندارد اما شما برای اینکار نیاز به کمک کسی دارید که او عضو کاستکو است و برای شما این کارت ها را بتواند تهیه کنید .

⦁ این مورد بستگی به قوانین ایالت شما و قوانین کاستکو محل شما دارد ولی در برخی موارد که ایالتی قوانین کمتر سختگیرانه ای در مورد فروش الکل دارد همچون کالیفرنیا میتوانید بدون عضوت از نوشیدنی های الکلی این مجموعه استفاده کنید اما حتما به خاطر داشته باشید که همراه خود یک کارت اکسپرس شناسایی امریکا داشته باشید و حتما پول نقد شما حاضر باشد.

⦁ غذا خوردن در کورت های کاستکو برای عموم آزاد است و شما به راحتی میتوانید در این مجموعه از پیتزاهای ۱٫۹۹ دلاری و هات داگ های ۱٫۵ دلاری لذت ببرید تنها لازم است که همراه خود پول نقد داشته باشید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

فروشگاه کاستکو

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!