فروشگاه مواد غذایی بسیار ارزان در آستین افتتاح شده است !

486

فروشگاه مواد غذایی بسیار ارزان در آستین افتتاح شده است :  اخیرا خانومی در شهر استین فروشگاهی را باز کرده است که تمام اجناس آن ویژگی خاصی دارند و تخفیف ویژه ای هم خورده اند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN وی در توصیف فروشگاه خود میگوید شما اگر خانواده ای دارد که باید برای تهیه غذای آنها از فروشگاه خرید کنید حتما مجبور نیستید که یک قبض سنگین پرداخت کنید !

در ادامه میگوید : (( من با کودکان در منزل میماندم وقتی آنها بسیار کوچک بودند و این دقیقا همان زمانی بود که توانستم اندک اندک پول قابل توجهی پس انداز کنم و دقیقا به این فکر میکردم که چگونه با خرید درست از فروشگاه ها میتوان در هزینه ها صرفه جویی کرد.))

فروشگاه تخفیف انجی در تاریخ سپتامبر باز شد و او در این فروشگاه محصولات را با حداقل ۳۰% تخفیف به مشتریانش ارائه میدهد و نکته این محصولات در این است که بهترین تاریخ مصرف این محصولات گذشته است و برای این ارزان است.

او در این باره میگوید بر اساس قانون اداره کشاورزی آمریکا روی هر بسته غذایی به جز محصولات مرتبط با کودکان  تاریخی به عنوان بهترین زمان مصرف درج شده است که معنی آن است بعد از گذشت این تاریخ محصولات کیفیت خود را از دست میدهند و به هیچ عنوان این به معنی سلامتی و مضر بودن آنها نیست و من با جمع آوری این محصولات و برخی محصولات دیگر مانند وسایلی که بسته بندی آنها آسیب دیده است این فروشگاه را راه اندازی کرده ام .

 

او در این باره میگوید این فروشگاه به بسیاری از خانواده هایی که وضعیت مالی مناسب ندارند کمک میکند و بسیاری از مواقع من دیده ام که محصولات را برای کسانی که بی سرپرست هستند تهیه میکنند و به آنها می رساند.

در این فروگاه گاها برخی محصولات تا ۸۰ درصد ارزان تر از قیمت واقعی آنها در فروشگاه زنجیره ای عرضه میشود.

تحقیقات نشان میدهد ۴۰% از محصولات تولیدی در خاک آمریکا در نهایت به دلیل استفاده نشدن توسط مشتریان به سطل زباله انداخته میشود که ارزش تقریبی این مقدار مواد غذایی به ۱۶۵ بیلیون دلار میرسد.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

فروشگاه مواد غذایی

New salvage grocery store offers discounts

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!