فروشگاه زنجیره ای اچ ای بی به دلیل کوچک بودن یکی از شعباتش آن را تعطیل کرد!

 

فروشگاه زنجیره ای اچ ای بی به دلیل کوچک بودن یکی از شعباتش آن را تعطیل کرد : بر اساس اخبار منتشر شده به زودی یکی از شعب فروشگاه های H-E-B در تگزاس به دلیل مشکلات به وجود آمده از لحاظ مکانی بسته خواهد شد!

این فروشگاه که در منطقه Energy Corridor و Dairy Ashford قرار دارد به دلیل مشکلاتی که برای مراجعه مشتریان در آن به وجود آمده بسته می شود و دلیل اصلی آن کوچک بودن محیطی است که برای فعالیت این فروشگاه در نظر گرفته شده و است نمی تواند امکانات مورد نظر را ارایه دهد!

بر اساس پستی که Scott McClelland رییس این کمپانی در روز پنجشنبه فیس بوک منتشر کرده است این شعبه از فروشگاه در تاریخ 9 سپتامبر بسته خواهد شد و دلیل اصلی آن نیز این است که به دلیل کوچک بودن فضای این مجموعه نمی توانیم آن چیزی که هدف اصلی ما است را به دست مشتریان خود برسانیم

razagi-final

این شعبه از مجموعه بعد از بسته شدن به مرکزی برای فعالیت های بازاریابی اینترنتی و کمک به فعالیت های در حال گسترش این مجموعه از قبیل Curbside و Home Delivery اختصاص خواهد یافت.

در ادامه این پست مدیر عامل این مجموعه اعلام کرد که افراد من در بخش املاک کمپانی در حال جست جو و تحقیق برای یافتن محلی جدید هستند که اندازه مناسبی برای خدمت رسانی به مشتریان این منطقه داشته باشد و اندازه آن مجدادا مشتریان و سرویس دهنده های ما را دچار مشکل نکند.

در پایان این پست McClelland گفت که این شعبه در حال بسته شدن هرگز مجدادا به عنوان یک فروشگاه مشتری پذیر مورد استفاده قرار نخواد گرفت.

در کشور آمریکا با توجه به رقابت شدید در بین ارایه دهندگان محصولات و فروشگاه های مختلف دقت و بازرسی در مورد کیفیت و روند کاری شعبات مختلف کمپانی های زنجیره ای اهمیت بسیار بالایی دارد و معمولا شاهد این دست تغییرات در این بازار بزرگ هستیم!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : abc13

فروشگاه زنجیره ای

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!