فاحشه ای که عادت داشت مامورین پلیس شهر نیویورک را با سکس گروهی تطمیع کند

2,563

فاحشه ای که عادت داشت مامورین پلیس شهر نیویورک را با سکس گروهی تطمیع کند. این همان فاحشه ای است که عادت داشت مامورین پلیس شهر نیویورک را با سکس گروهی تطمیع کند.به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  به نقل از New Yourk Post به تازگی در اداره پلیس شهر نیویورک روشن شد که چگونه این فاحشه با دو پلیس و سه مرد دیگه حین یک سفر هوایی خصوصی به لاس وگاس، سکس گروهی داشته است.

گبی گرکو لباس تحریک کننده و نازک خدمه پرواز پوشیده بود تا در خدمت جیمز گرنت، بازرس رسوا شده NYPD باشد. بر طبق یک پرونده فساد اداری که این هفته برای گرنت ساخته شد، گبی توسط چند تاجر برای سرگرم کردن او استخدام شده بود. گرکو ۲۷ ساله میگوید، با تمام مردهای کابین سکس دهانی داشته و گاها همزمان با بیش از یک نفر سکس میکرده.

“من این کار را وقتی که روی صندلی هایشان نشسته بودند انجام می دادم”.

من روی اون ها بودم و از جلو و عقب باهاشون سکس می کردم. به نظر می رسید که واقعا راحت بودن از اینکه شلواراشون رو جلوی هم در میاوردن و میخندیدن. انگار که این کار رو قبلا هم انحام داده بودن. جرمی ریکبرگ، تاجر بروکلین، متهم مشترک گرنت، و سردسته دیگران بود، او برنامه ها را به دیگران می گفت.  “اون خودش چندان وارد سکس نمی شد، و بیشتر برنامه ریزی و تماشا می کرد و به من یاد میداد که چه کار کنم.
به باسنم سیلی میزد و بهم میگفت  فاحشه  کثیف.”

فاحشه

گرکو میگفت، نمی دانست گرنت و میلیسی که لباس شخصی پوشیده بودند و دستبندها را به طور مسخره میچرخاندند، پلیس بودند. “من فکر نمیکردم که اون دستبندها واقعی باشن، اونا فقط می چرخوندنشون و میذاشتنون رو من و میخواستن که به دستام ببندند، ولی من نمیذاشتم.”

گرکو که با مامورهای پلیس فدرال، گرنت و ریکبرگ همکاری می کند می گوید: لباس من را ریکبرگ از یک لباس فروشی نزدیک میدان اتحاد برایم انتخاب کرد. من را به آنجا برد و کمکم کرد که همان را بگیرم. اسم من “کندی” بود و قرار بود که در نقش یک مهماندار سکسی ظاهر شوم. پرسیدم: چای یا قهوه؟ و همه آن ها خودم را خواستند، نه چای و نه قهوه را.

گرکو اول فکر میکرد که سرگرمی های داخل هواپیما محدود به نشستن روی پای مسافران و چای یا قهوه نوشیدن می شود.  “اولش فکر نمیکردم که اینقدر شدید و واقعی بشه، اما بعدش چون امکان نداشت که از هواپیما پیاده بشم، مجبور شدم هر کاری رو که میخوان انجام بدم.
هر بار بیشتر از یک نفر سعی میکرد که توجه من و به خودش جلب کنه. اونا واقعا حیوون و بی ادب و متجاوز بودن.  گرنت داد میزد بیا اینجا لازمت دارم. همشون با من مشغول بودن. یکیشون بهم گفت بلد نیستم از سینه هام خوب استفاده کنم”.

گرکو در این شکایت جنایی از گرنت و میلسی هم به اتهام شرکت در این تجاوز نام برده است. همچنین در این شکایت، اتهامات دیگری به گرنت، ریکبرگ و معاون رئیس پلیس NYPD مایکل هارینگون، که این پرواز نبوده است، مطرح شده.

دادگاه شکایات فدرال منهتن می گوید: ریکبرگ و رکنیتز برای گرکو برنامه ریخته بودند که سوار این جت خصوصی بشود و تعطیلات آخر هفته را با این گروه در لاس وگاس بگذراند. رکنیتز هزینه ۵۹ هزار دلاری سفر با این جت را پرداخته بود.
گرکو می گوید که این گروه در هتل و کازینو MGM ماندند. در آنجا برنامه سوپر بول را در یک اتاق پذیرایی بزرگ به همراه یک گروه از فاحشه های محلی تماشا کردند. بعد از آن برای عیاشی آخر شب به همراه فاحشه ها به پنت هوز رفتند و لخت شدند و داخل وان حمام رفتند. وقتی من وارد شدم دیدم همه جا و روی بالکن، دخترهای لخت در حال رفت و آمد هستند.

فاحشه
پس از آن گرنت من را در مراسم قمار وارد کرد و قرار بود در آنجا به دیگران خدمت کنم. از اول برنامه این نبود و من نمیتوانستم مخالفت کنم. این بدترین اتفاقی بود که در عمرم برایم افتاده بود و فقط منتظر بودم که تمام شود.

ریکبرگ شماره گرکو را از او گرفت و او را برای یک سکس پارتی دیگر چند هفته بعد در منهتن دعوت کرد. گرکو می گوید: من فقط میخواهم مردم بدانند که بخاطر رفتاری که با من شد، دیگر این کار را انجام نخواهم داد. این واقعا اتفاق بدی بود که برای من افتاد، اما فکر نمیکنم که بیانگر شخصیت من باشد.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!