غذای سگ و مرجوعی چند برند از آن در آمریکا به دلیل آسیب رساندن به حیوان!

579

غذای سگ و مرجوعی چند برند از آن در آمریکا به دلیل آسیب رساندن به حیوان : خبری بسیار مهم برای کسانی که در منزل خود سگ دارند منتشر شده است که بسیار مهم است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر اساس اطلاعیه سازمان غذا و دارو در آمریکا در هفته گذشته به دلیل مقدار غیر استاندارد ویتامین دی در غذای سگ ۸ برند مختلف آنها با مرجوعی مواجه شده اند.

برخی از افراد که سگ نگهداری میکنند اخیرا با رفتار و علائم عجیب در حیوان خود مواجه شده اند که دلیل همه آنها غذای آلوده ای بود که به حیوانشان داده بودند و حتی برخی از این افراد این موضوع را مستقیما به سازمان غذا و دارو گزارش داده اند.

بعد از این اتفاقات نمونه های مختلف این محصولات به آزمایشگاه ارسال شد و بعد از آزمایش متخصصان متوجه شدند که در برخی موارد مقدار ویتامین دی ۷۰ برابر حالت عادی است .

در حال حاضر برند های زیر و اطلاعاتی که در ادامه آمده است جز موارد مرجوعی است اما ممکن است این لیست از این تعداد هم بیشتر شود.

ANF – Lamb and Rice Dry Dog Food, 3kg., 7.5 kg.

ELM Pet Foods – ELM Chicken and Chickpea Recipe, 3lb., 28 lb.; ELM K9 Naturals Chicken Recipe, 40 lb.

Ahold Delhaize – Nature’s Promise Chicken & Brown Rice Dog Food, 4lb., 14 lb., 28 lb.; Nature’s Place Real Country Chicken and Brown Rice Dog Food, 5 lb., 15 lb.

Kroger – Abound Chicken and Brown Rice Recipe Dog Food, 4 lb., 14 lb., 24 lb.

Nutrisca – Chicken and Chickpea Dry Dog Food, 4 lb., 15 lb., 28 lb.

Natural Life Pet Products – Chicken and Potato Dry Dog Food, 17.5 lb.

Sunshine Mills – Evolve Chicken & Rice Puppy Dog Food, 14 lb., 28 lb.; Sportsman’s Pride Large Breed Puppy Dog Food, 40 lb.; Triumph Chicken & Rice Recipe Dry Dog Food, 3.5 lb., 16 lb., 30 lb.

Lidl – Orlando Grain-Free Chicken & Chickpea Superfood Recipe Dog Food

میزان بیش از اندازه ویتامین دی در غذای سگ باعث ایجاد تهوع و از دست دادن وزن حیوان افزایش تشنگی ، از بین رفتن تمرکز ، افزایش ادرار و خسته شدن بیش از اندازه می شود و در بعضی موارد به دلیل آسیب شدید به کلیه باعث مرگ حیوان می شود.

اگر غذایی جز موارد استفاده می کنید و علائم فوق را مشاهده می کنید بلافاصله از محصول عکس بگیرید و برای سازمان غذا و دارو ارسال کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!