غذای سگ و مرجوعی چند برند از آن در آمریکا به دلیل آسیب رساندن به حیوان!

 

غذای سگ و مرجوعی چند برند از آن در آمریکا به دلیل آسیب رساندن به حیوان : خبری بسیار مهم برای کسانی که در منزل خود سگ دارند منتشر شده است که بسیار مهم است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر اساس اطلاعیه سازمان غذا و دارو در آمریکا در هفته گذشته به دلیل مقدار غیر استاندارد ویتامین دی در غذای سگ 8 برند مختلف آنها با مرجوعی مواجه شده اند.

برخی از افراد که سگ نگهداری میکنند اخیرا با رفتار و علائم عجیب در حیوان خود مواجه شده اند که دلیل همه آنها غذای آلوده ای بود که به حیوانشان داده بودند و حتی برخی از این افراد این موضوع را مستقیما به سازمان غذا و دارو گزارش داده اند.

razagi-final

بعد از این اتفاقات نمونه های مختلف این محصولات به آزمایشگاه ارسال شد و بعد از آزمایش متخصصان متوجه شدند که در برخی موارد مقدار ویتامین دی 70 برابر حالت عادی است .

در حال حاضر برند های زیر و اطلاعاتی که در ادامه آمده است جز موارد مرجوعی است اما ممکن است این لیست از این تعداد هم بیشتر شود.

ANF – Lamb and Rice Dry Dog Food, 3kg., 7.5 kg.

ELM Pet Foods – ELM Chicken and Chickpea Recipe, 3lb., 28 lb.; ELM K9 Naturals Chicken Recipe, 40 lb.

Ahold Delhaize – Nature’s Promise Chicken & Brown Rice Dog Food, 4lb., 14 lb., 28 lb.; Nature’s Place Real Country Chicken and Brown Rice Dog Food, 5 lb., 15 lb.

Kroger – Abound Chicken and Brown Rice Recipe Dog Food, 4 lb., 14 lb., 24 lb.

Nutrisca – Chicken and Chickpea Dry Dog Food, 4 lb., 15 lb., 28 lb.

Natural Life Pet Products – Chicken and Potato Dry Dog Food, 17.5 lb.

Sunshine Mills – Evolve Chicken & Rice Puppy Dog Food, 14 lb., 28 lb.; Sportsman’s Pride Large Breed Puppy Dog Food, 40 lb.; Triumph Chicken & Rice Recipe Dry Dog Food, 3.5 lb., 16 lb., 30 lb.

Lidl – Orlando Grain-Free Chicken & Chickpea Superfood Recipe Dog Food

عضويت  در ایرانیان آمریکا

میزان بیش از اندازه ویتامین دی در غذای سگ باعث ایجاد تهوع و از دست دادن وزن حیوان افزایش تشنگی ، از بین رفتن تمرکز ، افزایش ادرار و خسته شدن بیش از اندازه می شود و در بعضی موارد به دلیل آسیب شدید به کلیه باعث مرگ حیوان می شود.

اگر غذایی جز موارد استفاده می کنید و علائم فوق را مشاهده می کنید بلافاصله از محصول عکس بگیرید و برای سازمان غذا و دارو ارسال کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

پیغام نژاد پرستانه

پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون خبر ساز شد!

  پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون در شبکه های اجتماعی ...

error: Content is protected !!