صندلی کودک و خطری که در فصل زمستان فرزندانتان را در خودرو تهدید می کند!!

 

صندلی کودک و خطری که در فصل زمستان فرزندانتان را در خودرو تهدید می کند : بسیاری از ما هنگامی که فرزندان خود را در صندلی عقب خودرو قرار می دهیم آنها را در صندلی مخصوص به کودکان با کمربند ایمنی مجهز می کنیم و از بابت هر گونه حادثه خیال خود را راحت می کنیم!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا اما ممکن است در فصل زمستان و هنگامی که پوشش فرزندان شما تغییر میکند این امنیت تا مقدار زیادی به خطر افتد محققان این رویداد را به صورت عملی در آزمایشگاه به چالش کشیده اند.

در ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید در یک آزمایشگاه خودرو یک صحنه تصادف بازسازی می شود که در این تصادف یک کودک در صندلی عقب خودرو نشسته است اما این کودک به صورت عادی لباس زمستانی که نوعی کاپشن است بر تن کرده است که همین کاپشن باعث می شود این سر نشین در خطر بسیار جدی قرار بگیرد و در ادامه هنگامی که صحنه تصادف مشاهده می کنید که این کودک بعد از اصابت شدید به دلیل اینکه کمربند صندلی کودک نتوانسته است به خوبی بدن وی را بر روی صندلی مهار کند از صندلی به بیرون پرتاب می شود و صحنه بسیار وحشتناکی را به وجود می آورد.

razagi-final

همانطور که می بینید یک بار دیگر هم این آزمایش با یک کودک بدون کاپشن انجام می شود و در هنگام تصادف سلامت وی به طور کامل حفظ می شود و او در این صحنه تصادف هیچ آسیبی نمی بیند .

کاملا مشخص است که پوشیدن جاکت یا کاپشن و سپس بستن کمربند ایمنی کاری بسیار خطرناک است محققان در انتهای این آزمایش توصیه می کنند که والدین بعد از در آوردن جاکت یا کاپشن کودکان و قرار دادن آنها بر روی صندلی ایمنی همان کاپشن یا یک پتو را بر روی آنها بیاندازید تا هم ایمنی آنها حفظ شود هم از سرما در امان بمانند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : today

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!