شیوه کلاهبرداری جدید در پمپ های بنزین آمریکا ! مواظب کارت خود باشید .

شیوه کلاهبرداری  جدید در پمپ های بنزین آمریکا !! پلیس هیستون در مورد یک مدل کلاهبرداری جدید در پمپ بنزین ها هشدار جدی داد.

این مدل جدید کلاهبرداری توسط دستگاهی که مستقیما به مادربورد دستگاه وصل میشود انجام میشود و باعث میشود تمام اطلاعات کارت شما کپی شود.

پلیس هیستون زمانی به مردم هشدار داد که این با این روش کلاهبرداری در دو جایگاه مختلف رو به رو شد اما هشدار داد که ممکن است این اتفاق در جایگاه های دیگر نیز رخ دهد.

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

کلاهبرداران با شکستن قفل امنیتی پمپ ها و نصب دستگاه در زیر پنل صفحه کلید دستگاه اقدام به کپی کردن اطلاعات مشتریان بعد از استفاده آنها از این دسگاه ها کردند که اطلاعات اکانت آنها را بفروشند یا بعدا از آنها استفاده کنند.

imageproxy

طریقه کار خیلی ساده یک دستگاه کپی کننده روی سرور نصب است آنها اطلاعات شما را ذخیره میکنند و بعد از مدتی دستگاه را برداشته و اطلاعات شما را بازیابی میکنند.

 

اما پلیس  اعلام کرده اصلا جای نگرانی و ترس وجود ندارد تنها از دستگاه هایی که دستکاری شده به نظر میرسند دوری کنید !!

 

اولین قدم این است که از پمپ هایی استفاده کنید که نزدیک فروشگاه ها هستند به این خاطر که اکثر دزدها به پمپ هایی علاقه دارند که در انتهای جاده و دور از شلوغی وجود دارند.

 

دومین قدم دقت به برچسب پلمپ پمپ های بنزین است برای اینکه تمام پمپ های بنزین با یک برچسب قرمز رنگ پلمپ شده اند دقت کنید اگر این برچسب اسیب دیده است به هیچ عنوان از آن دستگاه استفاده نکنید.

 

gaspump_1510619794726_4510184_ver1-0_640_360

 

سومین قدم  به گفته پلیس استفاده از بلوتوث هست زیرا بسیاری از کلاهبرداران در جایگاه ها تلاش میکنند برای دسترسی به اطلاعات اکانت شما در گوشی تلفن همراه به وسیله بلوتوث به اکانت شما وصل شوند به همین خاطر قبل از وارد شدن به ایستگاه حتما بلوتوث دستگاه خود را چک کنید و اگر اعداد و حروف عجیبی دیدید حتما از استفاده از آن دستگاه خودداری کنید.

 

هر زمان شما در دستگاهی این مشگلات را دیدید میتوانید به داخل رفته و با پول نقد وجه را حساب کنید اگر سوخت گیری در آن لحظه برای شما حیاتی است .

 

 

شیوه کلاهبرداری  جدید در پمپ بنزین

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : FOX26HUSTON

© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند .تحقیقات نشان ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html