شیر مادری که متادون مصرف می کرد باعث مرگ کودک یازده هفته ایش شد!

 

شیر مادری که به مواد مخدر معتاد بود باعث مرگ کودک یازده هفته ایش شد : زنی اهل Bucks County به دلیل اینکه با شیر خود باعث مسموم شدن و مرگ کودک یازده هفته ای خود شد با محکومیت قضایی رو به رو شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا تحقیقات در مورد این اتفاق از دوم آپریل شروع شده است هنگامی که این کودک رنگ پریده و در حالی که از دماغش خون ریزی داشت پیدا شده بود.

 پدر این کودک اعلام کرده است که در ساعت 6 صبح کودک و مادرش Samantha Whitney Jones که 30 سال سن دارد در دو اتاق جدا از هم خوابیده بودند و این مادربعد از اینکه کودک شروع به گریه کردن می کند از شوهرش تقاضا می کند که یک بطری شیر خشک برای بچه آماده کند .

razagi-final

بعد از اینکه همسر وی به سمت محل کارش حرکت کرد مادر شیر را به بچه داد و بعد از خوردن شیر در ساعت 6:30 دقیقه کودک به خواب رفت اما بعد از یک ساعت کودک شروع به رنگ پریدن کرد و از دماغ وی خون ریزی آغاز شد که مادر بلافاصله شروع به انجام سی پی آر می کند و در نهایت کودک را به یک مرکز درمانی می رساند جایی که کودک در ساعت 8:30 جان خود را از دست می دهد.

بر اساس اطلاعات منتظر شده از دفتر پلیس این زن اعلام کرده است به دلیل اعتیاد به مسکن ها در هنگام بارداری توسط پزشک خود به مصرف متادون تجویز شده بود که در هنگام رخ دادن این حادثه نیز این ماده را مصرف کرده بود.

وی اعلام کرده است من قبل از این بچه را از سینه شیر می دادم اما سه روز قبل از این حادثه این کار را متوقف کرده بودم و شروع به استفاده از شیر خشک کرده بوذم.

اما در روزی که این کودک جان خود را از دست داد این مادر هنگامی که ساعت سه صبح به دلیل گریه بچه از خواب بیدار شد اقدام به شیر دادن از سینه خود میکند زیرا به گفته خودش برایش سخت بوده که شیر خشک درست کند.

هم اکنون وی به عنوان اقدام به قتل فرزند خود در بازداشت قضایی به سر می برد و ضمانت آزادی موقت آن 3 میلیون دلار تعیین شده است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : CBS

شیر مادری

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!