شیر دادن یک مادر تگزاسی به فرزندش در یک رستوران خبر ساز شد!

 

شیر دادن یک مادر تگزاسی به فرزندش در یک رستوران خبر ساز شد : اخیرا جنبش های زیادی در مورد آزادی مادران برای شیر دادن به نوزادان شان در بسیاری از شبکه ها اجتماعی به راه افتاده است.

بسیاری از این جنبش ها درخواست راحتی و آزادی مادران برای شیر دادن به فرزندانشان در مکان های عمومی را دارند که حتی این کار در آمریکا نیز با تعدادی منع قانونی رو به رو است.

Melanie Libson Dudley در مقایل قانون برای پوشاندن سینه در هنگام شیر دادن عملی انجام داد که به سرعت در شبکه های اجتماعی باز خورد داشت وی به جای اینکه سینه خود را بپوشاند یک پارچه را در دور تا دور صورتش پیچاند!

razagi-final

او در مورد این اتفاق توضیح داد من در حال شیر دادن به نوزاد سه ماهه پسر خود بوده ام و به خاطر گرمای 95 درجه ای هوا در یک رستوران نشسته بودم و شروع به شیر دادن به کودکم کردم ما در این رستوران به همراه تعدادی از افراد دیگر حضور داشتیم و هنگامی که من سینه خود را برای شیر دادن به کودکم باز کردم مردی که در نزدیکی ما نشسته بود به نظر خوشحال نمی آمد!

او به من گفت اگر می خواهی به کودک خود شیر دهی باید سینه خود را بپوشانی زیرا مردم دوست ندارند سینه بیرون آمده تو را ببینید و من که از این رفتار بی کلام مانده بودم از همسرم خواستم پارچه ای را در دور تا دور سر من بپیچد تا من خود را پوشانده باشم همانطور که وی خواسته بود!

همسر وی که از این صحنه عکسی تهیه کرده بود آن را توسط یکی از دوستان در اینترنت قرار داد و به سرعت با واکنش های بسیاری از مردم رو به رو شد!

بسیاری در فضای مجازی از این زن دفاع کردند و با توجه به این که بسیاری از جنبش ها هم اکنون در تلاش برای همراهی و راحتی زنان برای شیر دادن در فضای عمومی هستند حرکت وی را تحسین کردند و از دیگران نیز خواستند با زنان در این مسئله طبیعی و مهم همراهی کنند!

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : abc13

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!