شماره ی کردیت کارت میلیون ها نفر از مشتریان فست فود سانیک درایو-این به سرقت رفته است

 

شماره ی کردیت کارت میلیون ها نفر از مشتریان فست فود سانیک درایواین  به سرقت رفته استکارشناسان متوجه شده اند اطلاعات پنج میلیون کردیت کارت که اخیرا برای فروش آنلاین گذاشته شده است ، در یک چیز مشترک بوده اند ، آنها از سانیک درایواین استفاده کرده بودند.

شرکت فست فود در حال حاضر می گوید : مرکز پردازش کردیت کارت آنها در هفته گذشته فعالیتهای غیرمعمولی را در مورد کردیت کارتهای مشتریانش را به آنها اطلاع داده است. آنها با کمک کارشناسان قانونی مشغول بررسی هستند تا ببیند که اتفاقی افتاده است.

سانیک دارای ۳۵۰۰ شعبه در ۴۵ ایالت است. اطلاعات کارت های اعتباری بفروش رفته دارای ارزش بسیاری است زیرا اکثر مشتریان هنوز حساب (کردیت کارت) خود را لغو نکرده اند.

razagi-final
sadaf-omidi

فست فود سانیک درایو-ا

آنها (شماره کردیت کارتهای مسروقه) همچنین بر اساس شهر ، ایالت و کد پستی  طبقه بندی شده اند ، بطوری که خریداران (کردیت کارتهای مسروقه) میتوانند بطور عمدی از نزدکی محل زندگی صاحبان کردیت کارت خردید کنند ، شرکت های کردیت کارت معمولا به طور خودکار از معاملات خارج از ایالت را علامت گذاری یا مسدود می کنند و این راه برای جلوگیری از  سو استفاده کلاهبرداران و متقلبان است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

معلوم نیست آیا مشکل  فقط مربوط سانیک بوده است و یا مشکل بسیار بزرگتر است ، در هر صورت اگر از کردیت کارت خود در شعبات سانیک استفاده کرده اید ، بطور منظم حساب بانکی خود را چک کنید.

از آنجا که اطاعات کردیت کارت به سرقت رفته است بعید است که مانند هک Equifax  سارقان بتوانند ، خط اعتباری جدید بنام شما باز نمایند.

بنابراین استتمنت و بالانس حساب بانکی خود را بررسی کنید و هرگونه فعالیت غیرمجاز را به بانک یا شرکت کردیت کارت خود گزارش دهید و پس از در خواست برگشت پول و شماره کردیت کارت از آنها نمایید.

مترجم : مهدی پروین

منبع :fox 26 houston

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!