شغل رانندگی اوبر در آمریکا

 

اوبر یک شرکت حمل و نقل مسافر در شهر میباشد که در این سالهای اخیر در آمریکا و دیگر کشورها رشد خوبی داشته است

شغل رانندگی اوبر در آمریکا

خیلی از ایرانیهای تازه وارد به آمریکا برای شروع با شرکت اوبر کار میکنند و به قول معروف از مسافرکشی با ماشین شخصی خود شروع میکنند و بعد از یک مدت و پیدا کردن شغل مورد نظر این شرکت را رها میکنند . خوبی اوبر این هست که شما بعد از پر کردن فرم استخدام اوبر اگر با شرایط آنها جور باشید ظرف چند روز میتونید کارتون را شروع کنید و هیچ محدودیت زمانی ندارد و هر زمان که دوست داشتید میتونید اپلیکیشن اوبر را روشن کرده و شروع به کار کنید . در شرکت اوبر شما صاحب کار ندارید و در اصل صاحب کار اصلی خود شما هستید .

برای استخدام از اینجا شروع کنید 

برای کار با اوبر شما باید یک ماشین کمتر از 5 سال کارکرد داشته باشید که این قانون میتواند در بعضی از شهرها متفاوت باشد . باید از نظر بکراند کاملا بکراند خوبی داشته باشید یعنی سابقه کیفری که باعث بشه شما نتوانید در این شرکت کارکنید .و باید در نظر داشته باشید تاریخ صدور گواهینامه آمریکای شما باید از یک سال هم گذشته باشد که البته این قانون هم میتونه در بعضی ایالات متفاوت باشه .به همین راحتی و بافرستادن چند عکس از گواهینامه و ماشین خود بعد از چند روز شما میتوانید شروع به کار کنید . در بعضی از ایالات مثل تگزاس و شهر هیوستن شما باید حتما لایسنس رانندگی وسایل نقلیه را بگیرید که به اسم TNC خوانده میشود .

عضويت در ایرانیان آمریکا
razagi-final

تی ان سی بسیار گرفتنش ساده هست و فقط باید انگشتنگاری بشوید و کپسول آتشنشانی داشته باشید و چند مورد جزعی دیگه مثل سلامت روان که  ظرف چند روز میتونید بگیرید .

اوبر چطوری کار میکنه ؟

بعد از اتمام مراحل استخدام راننده مستقل شما باید اپلیکیشن اوبر را دانلود کنید و وارد بشوید و اگر شما تمام مراحل را پشت سر گذاشته باشید اپلیکیشن باز میشود و شما میتوانید با اوبر شروع به کار کنید .

اپلیکیشن را روشن کرده و منتظر مسافر باشید و بعد از دریافت مسافر حرکت کرده و مسافر اوبر را به مقصد برسانید و بعد از آن از همان نقطه منتظر مسافر بعدی باشید .

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

One comment

 1. سلام،
  يك سوال در مورد اقدام براي گرين كارت داشتم.
  من سيتيزن كانادا هستم و با ويزاي ٣ ساله TN به امريكا اومدم و در فلوريدا در يك شركت امريكايي بصورت Fulltime employee مشغول كار هستم.
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد چطور ميتونم براي گرين كارت اقدام كنم.
  با سپاس فراوان،
  جهانگير صياد
  647-449-9105
  Jahangir.sayad@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ایبوپروفن خطرات جدی و عواض جانبی

ایبوپروفن و عواض جانبی، مانند خونریزی داخلی و حملات قلبی را افزایش می دهند

  ایبوپروفن،خونریزی داخلی و حملات قلبی را افزایش می دهند .همه ما بیش از اندازه ایبوپروفن ...

error: Content is protected !!