شغل جوشکاری یکی از مشاغل پر درآمد و سخت در امریکا

 

شغل جوشکاری یکی از مشاغل پر درآمد و سخت در امریکا میباشد دوستان زیادی در مورد شغل جوشکاری و روشهای استخدام و تحصیل و درآمد آن از من سوال کردند که من مختصری در مورد این شغل به شما توضیح میدم و امیدوارم برای شما هموطنان عزیز مفید واقع بشود .

شغل جوشکاری یکی از مشاغل پر درآمد و سخت در امریکا میباشد و میتوان مرکز مهم کار این شغل را ایالات تگزاس شهر هیوستن نامید چون بسیاری از کمپانیهای نفتی و چاهای نفت در این ایالت و شهر هیوستن میباشد .اگر از ایران قصد مهاجرت به امریکا را دارید و دنبال یک شغل خوب هستید جوشکاری گزینه خوبی میباشد اما اگر در ایران شما کمی جوشکاری با الکترود انجام دادید یا به اصطلاح جوشکاری برق میدونید در امریکا هیچکس شما رو استخدام نمیکنه مخصوصا شرکتهای نفتی چون در امریکا سالهاست که جوشکاری برق جای خودش رو به جوش میگ و تیک و فلکسی کور داده یا همان جوش آرگون خودمون و الکترود فراموش شده است البته در بعضی جاها هنوز استفاده میشه ولی برای جوشهای معمولی و تعمیرات شاید .

شغل جوشکاری در آمریکا

شغل جوشکاری در آمریکا

razagi-final

عضويت  در ایرانیان آمریکا

در بین ایرانیهای داخل آمریکا یک شایعه است که حرف از هر شغلی که زده میشه میگویند باید لایسنس داشته باشی که اینطور نیست در بعضی از مشاغل شما باید کار بلد باشی مثل کار جوشکاری که برای استخدام شرکتها از شما تست میگیرند و شما باید از پس اون تست بر بیایید که این تست نوعهای مختلف دارد که معمولا یک صفحه یا پلیت به اندازه تقریبا یک 12 اینچ به شما با لبه 45 درجه میدن که باید این دو فلز را با جوش به هم بچسبانید که شامل گپ اول که میگ 35 میلی متری و روت کپ 45 میلیمتری فلکسی میباشد و بعد از اتمام به رادیولوژی  یا همان Xray فرستاده میشه برای تست که شما از این تست را پس کنید مطمن باشید استخدام میشوید برای جوش این تست شما باید عمودی و افقی و سر بالا (در بعضی از شرکتها )میباشد .این یک توضیح مختصری در مورد نحوه تست بود .

حداقل و حداکثر حقوق هم بستگی به شرکتها و ایالات مختلف میباشد که معمولا حداقل حقوق برای میگ 16 دلار تا 25 دلار برای فلکسی و میگ از 20 تا 28 دلار و برای تیگ هم از 22 تا 45دلار و اما برای ساب آرک از 25 تا 45 دلار میباشد .

در نهایت اگر میخواهید در امریکا این شغل را ادامه دهید حتما باید تجربه کافی داشته باشید و از همه مهم تر اینکه زبان شما در حد مکالمه خوب باشه و اصطلاحات این شغل را یاد بگیرید .

امیدوارم مفید واقع شده باشد و برای همه شما آرزوی خوشبختی دارم .

شهرام فقیه لو

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

5 comments

  1. سلام راننده پایه یک ویژه جرثقیل بلدوزر بیل لودر گریدر لیفتراک وهم راننده تاویرکران نصف ارتفاع وهم جوشکاری اسکله فلزی بتنی نیروی رسانی اجرایی در زمینه پروژه های عمرانی سد سازی نیروگاه ها تصفیه خانه ها وغیره فعالیت داشتم خواهشمند در این مورد اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تماس 09018520639.09144539562

  2. با سلام . ایا میشود با ثبت ابتکار یا طرح صنعتی و یا اختراع ویزا و یا اقامت گرفت. ممنون

  3. با سلام. ایا میشود با ثبت ابتکار یا اختراع یا طرح صنعتی در آمریکا .ویزا یا اقامت از هر نوع که باشد گرفت. تشکر

  4. سلام من حدود يك ماه هست كه وارد اينجا شدم و دنبال كار هستم. مى خواستم لطف كنيد بگيد ايا جايي هست كه اين نوع جوشكارى را اموزش بدند، رشته تحصيلى خودم هم بى مورد با اين كار نيست.باتشكر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

پر در آمد ترین شغل های آمریکا

پر در آمد ترین شغل های آمریکا بر اساس لیست سال 2017

  پر در آمد ترین شغل های آمریکا       در مقاله زیر به ...

error: Content is protected !!