شرایط استخدام در اف بی ای چیست وچطور درخواست استخدام در FBI بدهیم ؟

FBI agent, man working in the office on a crime. Using documents for investigation
774

شرایط استخدام در اف بی ای چیست وچطور درخواست استخدام در FBI بدهیم ؟ چطور می‌توانم در اف بی ای استخدام بشم؟ اینها سوالاتی میباشد که هر روز از ما از طریق ایمیل و‌ مسیج می‌شود . این متن از سایت اف بی ای توسط سایت ایرانیان آمریکا ترجمه شده و شرایط استخدام در اف بی ای را توضیح میدهد . این شرایط استخدام در اف بی ای  ممکن میباشد تعقیر کند و اگر این مطلب را در آینده مطالعه میکنید حتما به وبسایت خود اف بی آی مراجعه کنید و شرایط استخدام در اف بی ای  را جویا باشید که اگر تعقییری ایجاد شده باشد را از آن مطلع باشید . چگونه درخواست استخدام در FBI بدهیم

راهنمای تقاضانامه و اطلاعات

سازمان اف بی آی از تمام افراد واجد شرایط دعوت به پر کردن تقاضانامه برای استخدام در بخش های مختلف این سازمان می کند.  اینجا چند راهنمایی عمومی برای شما وجود دارد که هنگام درخواست دادن باید رعایت کنید. تقاضانامه های خاص ممکن است مدارک و الزامات متفاوتی نیاز داشته باشند.

چگونه درخواست بدهیم

بخش های زیر را بخوانید تا چگونگی فرستادن درخواست را یاد بگیرید. همچنین از اینکه واجد تمام شرایط و مدارک استخدام هستید، اطمینان حاصل کنید.

شرایط استخدام در اف بی ای چیست وچطور درخواست استخدام در FBI بدهیم ؟

چطور یک تقاضانامه بفرستیم

دانشجویان و کارآموزان باید به مراحل فرستادن درخواست در صفحات مربوطه خودشان مراجعه کنند. ساختار کلی ارسال تقاضانامه در اف بی آی به شکل زیر است. شما باید تمام بخش های تقاضانامه را پر کنید و تمام مدارک لازم را از ساعت ۱۱٫۵۹ شب منطقه زمانی شرقی (منطقه زمانی شرقی شامل ۱۷ ایالت شرقی آمریکا و بخش هایی از کانادا و مکزیکو، پاناما و جزایر کارائیب می شود.) ، تا پایان زمان اعلام شده در آگهی، بفرستید. برای این کار و برای استفاده بهینه، مرورگر موزیلا فایرفاکس پیشنهاد می شود.

۱٫ثبت نام کنید و یک حساب کاربری بسازید
۲٫به دنبال آگهی نیازمندیها در بخش ها بگردید
۳٫شرایط و توافقنامه ها را بخوانید و هر کادر را که می پذیرید، دکمه “i agree” را بزنید.
۴٫دکمه ی “next” را برای شروع ارسال تقاضانامه بزنید.
توجه: قسمت های مختلف تقاضانامه، بسته به بخش های مختلفی که اعلام نیازمندی کرده اند، متفاوت است. ۵٫ تمام بخش های تقاضانامه و پرسشنامه را پر کنید.
توجه: ماموران ویژه باید بخش self-pdf را پر کنند و نتیجه را ضمیمه تقاضانامه کنند.

۶٫ بر اساس آگهی استخدام، مدارک لازم خواسته شده و همچنین مدارک اختیاری را ضمیمه کنید.

۷٫ تقاصانامه را مرور کنید و وقتی که آماده ارسال بود، دکمه submit را بزنید.

توجه: امکان ایجاد تغییر در فرم های ارسال شده وجود ندارد. برای این کار تنها میتوانید تقاضانامه را کنسل کنید و دوباره پر کنید و ارسال کنید. اگر درخواست شما مورد قبول باشد، متخصصین نیروی انسانی FBI، توسط ایمیل با شما تماس خواهند گرفت. اگر درخواست خود را به بخش استعدادهای خاص فرستاده اید، از شما خواسته می شود که در بخش توانمندی های خاصی که دارید تقاضا بدهید. توجه: ایمیل هایی که از طرف FBI هستند همگی شامل fbi.gov@ هستند. لطفا تنظیمات فیلتر اسپم ایمیل خود یا فولدر اسپم آن را چک کنید تا از دریافت این ایمیل ها مطمئن شوید.

چگونه یک درخواست را کنسل کنم یا دوباره پر کنم؟

برای کنسل کردن درخواست خود به “بخش درخواست من” در صفحه حرفه ها مراجعه کنید. دکمه widraw را در کنار تقاضانامه بزنید. سپس دکمه yes را برای تایید بزنید. در این مرحله باید یک دلیل برای کنسل کردن بنویسید و سپس دکمه ی ارسال را بزنید. تقاضانامه به شکل “کنسل شده” در می آید، اما قابل مشاهده باقی خواهد ماند. وقتی که درخواست فرستاده می شود، برگشت و ویرایش آن امکان پذیر نخواهد بود. به منظور ادیت کردن فرم درخواست، باید اول آن را کنسل کنید و سپس دوباره پر کنید.

برای این کار، تقاضانامه باید به “بخش درخواست من” در صفحه حرفه ها، برود و در انجا دکمه  widraw در کنار تقاضانامه کلیک شود. بعد از آن باید دکمه yes برای تایید زده شود. در این مرحله باید دلیلی برای کنسل کردن بنویسید، و سپس دکمه درخواست دوباره را بعد از widraw بزنید و دوباره ارسال را بزنید. بعد از اتمام مراحل، تقاضانامه را دوباره پر کنید. به بخش “چگونه یک درخواست را کنسل کنم” برای راهنمایی های بیشتر مراجعه کنید.

موارد مورد نیاز دیگر :

متقاضیان مرد بالای ۱۸ سال باید از طریق سرویس گزینشی برای همه مناسب و شغل های FBI درخواست بدهند، اما استثناها اعمال خواهد شد. اگر یکی از موارد استثناء شده در این نمودار هستید، لطفا yes را بزنید، در غیر اینصورت N/Y را در تقاضانامه بزنید. برای درخواست محل کار نزدیک به محل اقامتتان به اینجا بروید: و درخواست خود را به آدرسی که در آنجا می بینید بفرستید.

مدارک مورد نیاز:

قبل از پر کردن تقاضانامه، لطفا چند لحظه به موارد زیر دقت کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز را فراهم کرده اید. الگوی رزومه فدرال: متقاضیان باید از مطابق بودن رزومه خود با این الگو و راهنماییهایی که در بخش رزومه فدرال شده، اطمینان حاصل کنند. :SF-50 متقاضیانی که اخیرا یا قبلا، سابقه ی کار فدرال داشته اند، باید SF-50 را با تقاضانامه خود ارسال کنند. DD-214: کارکنان اخیر یا سابقه دار نیروهای مسلح، باید فرم DD-214 را پر کنند یا نامه خدمات خود را با تقاضانامه ارسال کنند.  جانبازان معلول و از کار افتاده، همچنین باید فرم SF-15 یا نامه VA مربوط به سال های ۱۹۹۱ و بعد از آن را ارسال کنند.

اقامتگاه مناسب:

محل کار نزدیک برای افراد دارای معلولیت جسمی اف بی آی برای افراد معلول واجد شرایط، نزدیک ترین محل سکونت را فراهم می کند. اگر نیاز به محل سکونت نزدیک به محل کارتان دارید، به هماهنگ کننده تقاضانامه خود اطلاع دهید. و همچنین به دفتر هماهنگ کننده فرصت های شغلی برابر “OEEOA” و بخش “اقامتگاه مناسب” RA، اطلاع دهید.  با فرستادن ایمیل به:  REASONABLE_ACCOMMODATIONS@FBI.GOV

تلفن: ۱۲۰۲۳۲۴۲۱۵۸
فکس: ۱۲۰۲۳۲۴۳۹۷۶

درخواست شما به طور شخصی ارزیابی خواهد شد و در پروسه قرار خواهد گرفت. این آدرس ایمیل تنها مربوط به تقاضاهای بخش “اقامتگاه مناسب” می باشد. لطفا تقاضانامه های خود را یا سوال های غیر مرتبط با این بخش را به این ایمیل نفرستید.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!