شراب خوب رو چرا من آنلاین می خرم و چرا شما هم باید آنلاین بخرید؟

 

شراب خوب رو چرا من آنلاین می خرم و چرا شما هم باید آنلاین بخرید؟  چند روز پیش بعد از کار یه سری به رفیقم جولی زدم و در مورد جشن عروسیش که نزدیک بود حرف می زدیم. اما شراب سرخ کابرنت رو که باز کرد، سر صحبت هم باز شد.
مزه شکلات سیاه، زغال اخته و ادویه ی شیرین داره. من هیجان زده بودم و دو نفرمون پشت سر هم سعی میکردیم واسه خودمون بریزیم.  این یه بطری باید واقعا گرون باشه جولی، درسته؟ جولی که خیلی هیجان زده بود از اینکه میخواد راز این و بهم بگه گفت: نه اصلا گرون نیستن. باید اتاق مزه ها رو امتحان کنی!  بعدش لبتابش رو باز کرد و مشخصات شرابش رو به من نشون داد.

من همیشه تبلیغاتشون رو می دیدم و در مورد اتاق مزه ها تو تلویزیون شنیده بودم. این کلاب شراب خوب خیلی سریع داره پیشرفت می کنه و اولین جاییه که همون اولش یه نمونه برای مزه کردن برات می فرسته و واقعا منو های تست منحصر به فردی داره. این تست مزه ها رو قبل از اینکه اولویت شراب هایی که ازشون خوشت میاد رو، بهت پیشنهاد بده، انجام میده.

مشخصات شراب خوب جولی کاملا نشون میداد که چرا اون بطری رو سفارش داده. اون بطری شراب خوب  واقعا طعم مورد علاقه ی جولی بود. همون لحظه منم وارد سایتشون شدم و ثبت نام کردم تا منوی مزه های خودم رو بگیرم ازشون، که چند روز بعدش به دستم رسید. تو منوی مزه من، شیش تا بطری شراب خوب با سایز نمونه بود که شب شاد و خوشی رو برامون به وجود آورد.

razagi-final

چرا من شراب خوب رو آنلاین می خرم و چرا شما هم باید آنلاین بخرید؟

بعدش وارد سایت اتاق مزه ها شدم که من و به داخل هدایت کرد. اونجا هر شرابی رو با بقیه مقایسه می کرد و دقیقا رسیدیم به همون شرابی هایی که من ترجیح می دادم، و بعدش هم قیمت هاشون رو بهم نشون داد. مقایسه ها که تمام شد، همون لحظه تصویر و مشخصات شراب مخصوص خودم رو برام فرستادن.

برخلاف جولی که شراب های قرمز لوکس و بزرگ رو دوست داره، مشخصات شراب من توپر، رنگ خاک رسی، با مواد و عمق بیشتر بود. من میدونستم که کابرنت واقعا لذت بخش هست، اما اتاق مزه ها بهم پیشنهاد کرد که گارناچا و سانجویسه رو هم برای شروع امتحان کنم. هر دوتاشون به لیست مزه های ارسالی اضافه شدن. وقتی امتحانشون کردم دیدم واقعا دوستشون دارم، مخصوصا وقتی که به پیشنهاد سایت در مورد مشخصات شراب قرمز خودم عمل می کنم و اونا رو با مرغ سوخاری می خورم.

مشخصات شراب سفید من این بود که از شراب های سفید تازه و خوشمزه خوشم میاد. تو صفحه من نوشته بود با “پینو گریجیو”، شراب انگور سفید و”سووینیون بلانک” شروع کنم اما پیشنهاد داده بود که “آلبرینیو” اسپانیایی رو هم امتحان کنم. حق با اون بود، آلبرینیو شراب مورد علاقه منه. اگه تو منو آلبرینیو باشه من هیچ وقت پینو گریجیو رو انتخاب نمی کنم.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

مشخصات شراب ها جالب هستن و به همراهشون اطلاعات به درد بخوری نوشته شده. بهترین قسمتش همونه که شراب مورد علاقه خودت رو پیدا می کنی. شراب هایی که از طرف اتاق مزه ها برای من فرستاده میشدن گارانتی رضایت مشتری داشتن، در نتیجه اگه من از طعم شراب خوشم نمیومد، اونا با یه شراب خوشمزه دیگه از مجموعه ی خودشون عوضش می کردن.

این به ده دلاری که اولش برای عضویت تو سایت، و گرفتن منو و مشخصات شراب خودت پرداخت می کنی می ارزه، و هر وقت هم بخوای میتونی کنسلش کنی. به روز رسانی: دست اندرکاران اتاق مزه ها، یک پیشنهاد عالی برای کسایی که این مطلب رو خوندن دارن. تنها با 6.95 دلار منوی مزه خودتون رو دریافت کنید.

لینک زیر رو دنبال کنید.

 لینک

گزارش سایت ایرانیان آمریکا  از  Popdust

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!