شادترین و سالم ترین شهر های آمریکا برای زندگی!

شادترین و سالم ترین شهر های آمریکا برای زندگی!

در ادامه معرفی روش های زندگی مناسب تر و همچنین مکان های زندگی ایده آل در خاک امریکا امروز با شما همراه خواهیم بود با معرفی شاد ترین و سالمترین شهر های آمریکا….

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که فکر کنید شاد ترین و سالم ترین ایالت های آمریکا کدام هستن؟

imageproxy

این که محل زندگی شما در کنار یک ساحل زیبا باشد مسلما تضمین کننده زندگی شاد و سالمی برای شما نیست اما طبیعی است که ضرری هم به آن نمیزند.

از ناپلس تا هونلولو  و هاوایی و … شهرهای بسیار زیادی که در کنار اقیانوس قرار گرفته اند شمتیاز بالایی در رنکیگ ما داشته اند.

این تحقیق در بیسن بیش از 35 هزار مصاحبه در سالهای 2015 و 2016 فهرستی از 189 شهر را بر اساس سلامت جسمی و عاطفی و اقتصادی و ارتباطات اجتماعی و از همه مهمتر سلامت پزشکی  رتبه بندی کرده است که برای دومین سال پیاپی ناپلس در رتبه نخصت قرار گرفته است .

دلیل این رتبه نخست قرارگیری مترو و وسایل حمل نقل مجهز در کنار اقیانوس و امکانات دیگر شهری است همچون دیگر شهر هایی که در رتبه های بعدی قرار دارند.

اما سوال اینجاست که آیا تنها زندگی در کنار دریا عامل شادمانی است؟ شادترین و سالم ترین شهر های آمریکا برای زندگی! در کجا واقع شده اند؟

محقق ارشد دان ویترز میگوید به همین سادگی نیست!!

وجود یک ساحل در کنار شما شاید باعث شادی و نشاط و کم شدن استرس و فشار های روزمره زندگی شود اما بعد از اینکه این خوشی ها تمام شد مسائل دیگری رو میشود مثل اینکه یک ساحل زیبا نمیتواند برای شما علم و دانش به همراه بیاورد یا یک ساحل ارام نقش یک دنداپزشک را برای شما بازی نمیکند.

پس نکته مهم در ساخت یک جامعه این است که هر روز صبح که شما از خواب بلند میشود یک زندگی سالم از تمام لحاظ عاطفی و احساسی سلامت جسمانی و طبیعتا در آمد اقتصادی را شامل باشید

و در نهایت بریم سراغ شادترین مناطق زندگی در آمریکا

image

و درانتهای لیست نیز این مناطق به چشم میخورند

image2

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Time

© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند .تحقیقات نشان ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html