سینه بند سایز اشتباه می تواند باعث سر درد در خانوم ها شود!

 

سینه بند سایز اشتباه می تواند باعث سر درد در خانوم ها شود : بله درست خواندید اگر شما اخیرا دچار سر درد های بی دلیل می شوید و خیلی برای یافتن منشا آن تلاش می کردید ممکن است مشکل از سینه بند شما باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  یکی از بدترین درد های که ممکن است درون بدن انسان رخ دهد سر درد های بی دلیل است شاید بعضی اوقات مشکل از کمبود مصرف آب در بدن باشد اما امروز میخواهیم به شما بگوییم شاید مشکل از سینه بند شما است!

اگر سینه بند شما اندازه شما نباشد و به درستی فیت نشده باشد ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند به طور مثال سینه بند های D شکل وزنی معادل یک پوند را به ستون فقرات شما منتقل می کند و حالا فرض کنید اگر این وزن به درستی تنظیم نشده باشد مستقیم به گردن شما فشار می آورد و همین امر موجب سر درد در شما می شود.

razagi-final

تحقیقات نشان می دهد بیش از 78% خانوم ها از سینه بند با سایز نا مناسب استفاده می کنند.

Paula Svoboda محقق در همین ضمینه میگوید : عجیب نیست که همین موضع باعث این شود که بسیاری از خانوم ها دنبال درمان در این ضمینه باشند.

او در ادامه گفت : اگر شما سایز نا مناسب از سینه بند را استفاده کنی باعث ایجاد فشار بر روی شونه های شما و گردن شما می شود و همین امر باعث می شود که آن حمایتی که سینه بند در اصل باید از بدن شما انجام دهد به درستی صورت نمی گیرد و برای بدن شما مشکلات مختلفی ایجاد می شود.

او در پایان به خانوم ها توصیه کرد که هر شش ماه به اندازه گیری سایز درست سینه های خود برای انتخاب سینه بندهای مناسب اقدام کنند و هر سال سینه بند های جدیدی برای خود تهیه کنند.

 درست است که سینه بندها به زیبایی ظاهری خانوم ها بسیار کمک می کند اما اگر شما از سایز درستی از سینه بندها استفاده نکنید همین امر در طولانی مدت باعث بیمار شدن شما می شود و عواقب بدی نیز برای شما خواهد داشت.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : nypost

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

مواد مفید و ارزان

مواد مفید و ارزان قیمت که می توانید به راحتی به رژیم غذایی خود اضافه کنید!

  مواد مفید و ارزان قیمت که می توانید به راحتی به رژیم غذایی خود ...

error: Content is protected !!