سکه طلا در مبادی ورودی و خروجی ایران غیر مجاز و ممنوع اعلام شد!

 

سکه طلا در مبادی ورودی و خروجی ایران غیر مجاز و ممنوع اعلام شد : شاید کمتر ایرانی در دنیا وجود داشته باشد که این روز ها هر صبح بعد از بیدار شدن قیمت ارز و سکه را مشاهده نکند و از دیدن آن متعجب نشود .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا از طرف دیگر سردرگمی مسئولان کشوری و کش مکش های مختلف نیز باعث شده است این وضعیت بحرانی تر شود و وضع قوانین مختلف و به عنوانی آزمون و خطای مسئولین باعث شده است هر روز قوانین جدید به امید کنترل بازار سکه و ارز در ایران رخ می دهد.

در اخرین تحولات در همین مورد دیروز اعلام شد ورود و خروج هر نوع سکه به هر میزان و در کمال تعجب حتی یک قطعه سکه !! از مبادی خروجی و ورودی ایران کاملا ممنوع می باشد .

razagi-final

بر اساس گزارش مدیر گمرکی فرودگاه امام این ممنوعیت در مورد زیور آلات خانوم ها نیز صدق میکند اگر وسایل زینتی همراه آنها بیش از ۱۵۰ گرم باشد این ممنوعیت شامل حال آنها نیز می شود و اگر شخصی بیش از این مقدار به همراه خود زیور آلات داشته باشد توسط ماموران کنترل خروجی فرودگاه به گمرک گزارش داده خواهد و شد و موارد برخوردی در مورد این اشخاص اعمال خواهد شد!

عضويت  در ایرانیان آمریکا

باید دید که آیا دولت می تواند با وضع قوانینی از این دست سکان کشتی سقوط ارزش پول ایران را به دست بگیرد یا قیمت سکه همانند جهش سه و نیم برابری که از فروردین ماه تا کنون داشته است همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهد  داد و التهاب و تشنج را به بازار های ایران وارد خواهد کرد.

هرچه که در نهایت بر سر بازار ارز و سکه اتفاق بیافتد برای برون رفت از این بحران مسئولان کشور باید چاره ای جدی بیاندیشند تا وضعیت واحد پول ایران و به اثر آن معیشت مردم از این بدتر نشود.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : .

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

سکه طلا

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن