سوسیس های گوشتی و داستان سریالی مرجوعی آنها در آمریکا تمامی ندارد!!

409

سوسیس های گوشتی و داستان سریالی مرجوعی آنها در آمریکا تمامی ندارد : مثل اینکه امسال گوشت های آلوده و فرآورده های گوشتی که آلوده و مرجوع شده اند نمی خواهند دست از سر آمریکا بر دارند و کمتر از یک ماه از مرجوع گوشت و سوسیس های دودی چند شرکت در آمریکا نمی گذرد که امروز دوباره با یک مرجوعی گسترده سوسیس های دودی رو به رو شدیم اما این بار با سختگیری بیشتر و به یک دلیل ظاهرا ساده!

درست است که خبر های مرجوعی موضعیت و هیجانی خاصی برای مخاطب نداشته باشد اما برای ساکنان آن منطقه که مرحوعی در آن صورت گرفته است بسیار حیاتی و مهم است در حدی که ممکن است جان آنها را نجات دهد به همین دلیل همواره سایت ایرانیان آمریکا به دنبال اخبار این دست هست که به اطلاع ایرانیان ساکن آمریکا برسانیم تا از هرگونه آسیب احتمالی جلوگیری کنیم.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  ماجرا از این قرار است که یک شرکت در تگزاس که سوسیس گوشت گاو دودی تولید میکند اقدام به مرجوع ۲۰۵ تن از فر آورده های خود به دلیل آلوده شدن کرده است.

اداره کشاورزی و غذای تگزاس اعلام کرده است که شرکت J Bar B Foods که در منطقه Waelder فعالیت می کند بعد از اینکه در روز سه شنبه مشکلی مبنی بر اینکه ممکن است در برخی از این محصولات بدون آنکه روی بسته بندی آن ذکر شده باشد گوشت گاو همراه با گوشت خوک مخلوط شده باشد و این مسئله ممکن است برای کسانی که به گوشت خوک حساسیت دارند مشکل ساز شود.

البته تا کنون ابتلا به بیماری در این باره گزارش نشده است!!

این سوسیس ها آماده برای خوردن در طول تاریخ June 21, 2016, تا May 29, 2018 تولید شده اند و بر اساس اطلاعات دریافتی به صورت طبیعی با چوب جنگل دودی شده اند و دارای شماره USDA EST. 7066 هستند.

لازم به ذکر است که این محصولات در سرتاسر تگزاس تولید شده است و اگر کسی هم اکنون این محصولات را در منزل خود دارد باید بلافاصله آن را به محل خریداری شده باز گرداند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

سوسیس های گوشتی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!