سوسیس خوک با مرجوعی عظیم در آمریکا در ابعاد پنجاه هزار پوند رو به رو شد !

 

سوسیس خوک با مرجوعی عظیم در آمریکا در ابعاد پنجاه هزار پوند رو به رو شد : خبری بد برای طرفدارام پر و پا قرص فرآورده های گوشتی در مورد مرجوع یه کالای محبوب اخیرا منتشر شده است.
به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر اساس اعلام سازمان غذا و دارو محصول سوسیس خوک کمپانی Bob Evans Farms بعد از پیدا شدن مواد خارجی که مخفیانه در محصول وارد شده بود با مرجوع چها و هفت هزار پوند از این محصول همراه شده است.
جنس خارجی که در این محصول پیدا شده بود یک پلاستیک شفاف و سخت بوده است که اگر به صورت اشتباهی خورده یا جویده شود موجب اسیب رسیدن به مصرف کننده آن می شود.
خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی از بیماری یا اسیب بر اثر مصرف این مواد گزارش نشده است اما چند گزارش مبنی بر وجود این ماده به سازمان غذا و دارو گزارش شده است که این بدان معنی است که هم اکنون وجود این جسم خارجی به عنوان یک تهدید در این محصول به حساب می آید.
بر همین اساس اژانس هم اکنون این مرجوعی را به عنوان مرجوعی مرحله دوم به عنوان محصولی با خطر سلامتی و اسیب بدنی در صورت مصرف دسته بندی کرده است.
هم اکنون این محصول در حال جمع آوری از قفسه فروشگاه ها می باشد اما ممکن است در فریزر برخی از منازل نیز هنوز وجود داشته باشد به همین دلیل مصرف کنندگان باید حتما محصول خریداری شده خود را کنترل کنند.
تمامی محصولات مرجوعی در تاریخ یک آگوست ۲۰۱۸ تولید شده اند و به شرح تولید زیر هستند :

عضويت  در ایرانیان آمریکا

۱۲-oz overwrap trays labeled “BOB EVANS MAPLE PORK SAUSAGE LINKS.” These products contain a Use by date of Oct. 16, 2018 or Oct. 19, 2018, and Lot Code of 8213.12-oz overwrap trays labeled “BOB EVANS BROWN SUGAR & HONEY.” These products contain a Use by date of Sept. 24, 2018 or Sept. 29, 2018, and Lot Code of 8213.12-oz overwrap trays labeled “FRESH FROM MEIJER MAPLE FLAVORED SAUSAGE LINKS.” These products contain a Use by date of Sept. 06, 2018, and Lot Code of 8213.12-oz overwrap trays labeled “GIANT EAGLE MAPLE PORK BREAKFAST SAUSAGE LINKS CARAMEL COLOR ADDED.” These products contain a Use by date of Sept. 10, 2018, and Lot Code of 8213.12-oz overwrap trays labeled “SCHNUCKS MAPLE RECIPE BREAKFAST SAUSAGE.” These products contain a Lot Code of 8213.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

razagi-final

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

منبع: tiphero

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن