سوالهای کردیتی که از کارشناسان کردیت ریپر ما میپرسند

 

 سوالهای کردیتی  از کارشناسان کردیت ریپرما میپرسند . با سلام و درود بر شما عزیزان صدف امیدی هستم از کمپانی Advanced Credit Therapy متخصص در زمینه رفع مشکلات کردیتی و بالابردن کردیت اسکور. تشکر می کنم از دوستان عزیزی که هفته گذشته از طریق فیسبوک,  اینستاگرام ویا تلگرام با من درارتباط بودند وهمینطور عزیزانی که جهت رفع مشکلات کردیتی و بالا بردن کردیت اسکور با آفیس من تماس گرفتند. برگزیده ای از سوالهای کردیتی را که بیشتراین عزیزان از من ویا سایر کارشناسان کردیت ریپرما پرسیدند را باهدف ارتقاء سطح آگاهی شما عزیزان در زمینه امور اعتباری و کردیتی  در اختیارتان قرارمی‌دهم.

با ما باشید هر هفته با برگزیده ای ازسوالهای کردیتی و جوابهای کردیتی و راهکارهای عملی بالا بردن کردیت اسکور.

سوالهای کردیتی هرچند وقت یکبارکردیت اسکور تغییرمی کند؟

razagi-final

هر زمان که اطلاعات کردیت ریپورت شما تغییرنماید کردیت اسکور شماهم تغییر می کند.پس با اضافه شدن اطلاعات جدید یا حذف اطلاعاتی که قبلا در ریپورت شما بوده کردیت اسکورتان تغییر می کند. در نظر داشته باشید که کردیت اسکورهای مختلفی وجود دارند که هر کدام بر مبنای مدل متفاوتی محاسبه می گردند.

سوالهای کردیتی چه اطلاعاتی برروی محاسبه کردیت اسکور اثر گذارند؟

برای محاسبه کردیت اسکور ازسه نوع اطلاعات کلیدی مندرج درکردیت ریپورتتان استفاده می شود:۱ -اطلاعات مربوط به حسابهای کردیتی (مانند کارت های اعتباری، وام های خودرو، وام های دانشجویی، وام های مسکن و اجاره)، ۲- پابلیک ریکوردهای  مربوط به امور مالی مثل ورشکستگی ها 3 – درخواست های اعطاء کنندگان وام یا کردیت برای مشاهده کردیت ریپورت شما . توجه داشته باشیدکه اطلاعاتی مانند نژاد، جنسیت، محل زندگی و وضعیت تأهل درمحاسبه اسکور تاثیری ندارند.

چرا کردیت اسکور ندارم ؟

سیستم محاسبه کردیت اسکورقادربه محاسبه اسکورشما نیست اگر اطلاعات کافی درفایل کردیتی شما نباشد. شما بایستی معادل حداقل شش ماه اطلاعات کردیتی داشته باشید بهمراه حداقل یک حساب کردیتی Dispute نشده.

آیا وام دهندگان و یا اعطا کنندگان کردیت قبل از تصویب یک اعتباربه  کردیت ریپورت و اسکور هر سه کردیت بیرو توجه می کنند؟

نه همیشه. اکثر وام دهندگان مسکن به کردیت ریپورت و اسکورهر سه  بیرو توجه میکنند، اما سایراعطاءکنندگان کردیت ووام دهندگان ممکن است  به ریپورت و اسکور دو یا حتی فقط یکی ازکردیت بیروها برای تصویب  اعتباراستفاده کنند.

آیا داشتن کردیت کارتهای متعدد برمیزان کردیت اسکور تاثیرمی گذارد؟

داشتن تعداد کردیت کارتهای بیش از حد با بالانس یا بدهی بالا تاثیربسیارمنفی بر روی کردیت اسکور دارد به این دلیل که نشانه ریسک کردیتی بالا است.

آیا ضامن وام دیگران شدن تاثیری برکردیت اسکور می گذارد؟

بله، تاثیر گذاراست. با انجام ضمانت وام دیگران٫اگرآن شخص طبق توافق انجام شده مبلغ بدهی را پرداخت ننماید شما مسئولیت کامل بدهی را قبول می نمایید. توجه نمایید که اطلاعات مربوط به این حساب  شامل تاثیرات ناشی از پرداخت  یاعدم پرداخت به موقع پیمنت ها در کردیت ریپورت طرفین (دریافت کننده وام و ضامن) نمایش داده می شود وبر کردیت اسکور هردو نفر تأثیر می گذارد.

مبلغ مینیمم پیمنت چطور محاسبه می شود؟

بستگی به میزان بدهی شما دارد یا درصدی از بالانس بدهی شماست که البته شامل بهره و کارمزد نیز میباشد یا یک مبلغ ثابت٫ هر کدام که بزرگتر باشد.برای بدهی‌های بالای هزار دلار معمولا حدود ۲ درصد میزان بدهی هست برای بدهی‌های بین ۲۵ دلار ۱۰۰۰ دلار  معمولا یک مبلغ ثابت است که حدود ۲۵ دلار میشه ولی بستگی به  نوع کارت دارد.  در بعضی از بانک ها اگر مبلغ بدهی شما کمتر از ۲۵ دلار باشد مبلغ مینیمم پیمنت معمولا معادل کل بالانس حساب شما است. به خاطر داشته باشید که اگر بدهی سررسید گذشته داشته باشید ویا بیشتر از کردیت لیمیت خود استفاده کرده باشید این مسئله می توند روی مینیموم پیمنت شما تاثیر بگذاره و مبلغ آنرا افزایش دهد.

چه عواملی بیشترین تاثیر را برای کردیت اسکور دارد؟

عضويت  در ایرانیان آمریکا

Payment History یا تاریخچه پرداخت‌ها بیشترین تاثیر را در میزان کردیت اسکور دارد. چون نشان دهنده نحوه و طول مدت زمان مدیریت حساب های کردیتی شما است به عنوان مثال وجودLate Payment  یا تأخیر در پرداخت درریپورتتان نه تنها نشان دهنده عدم مدیریت صحیح حساب کردیتی است بلکه انعکاسی است از آخرین پرداخت به موقع وهمینطور تاریخ ایجاد تأخیر در پرداخت.

اگر همسر شما  قبل از ازدواج کردیت بد داشته باشد، آیا این مساله برروی کردیت اسکورشما تاثیر می گذارد؟

صرفا ازدواج با شخص بد کردیت تاثیری بر روی کردیت اسکور شما ندارد مگر اینکه حساب اعتباری مشترک ایجاد شود. مهم است که صاحبان حساب های مشترک درک کنند که رفتار اعتباری آنها بر روی حساب مشترک تاثیر گذار است .  در رابطه با مسئولیت بدهی های ایجاد شده در نتیجه یک زندگی مشترک در نظر داشته باشید که براساس community-property Law در بعضی از ایالتها تمام بدهی هایی که در طول ازدواج به دست می آید، یک بدهی مشترک است، صرف نظر از اینکه حساب مشترک بوده یا به نام یکی از طرفین باشد.

/ Late Payment تاخیر در پرداخت چه تاثیری بر روی کردیت اسکور دارد؟

تاخیر در پرداخت باعث کاهش کردیت اسکور می شود. تاخیردر پرداختهایی که ظرف دوسال اخیر رخ داده اند تاثیر منفی بیشتری برای کردیت اسکور دارند در مقایسه با تأخیر در پرداخت هایی که سالیان قبل اتفاق افتاده اند. کردیت ریپورت شما تاخیر در پرداخت‌ها را بر اساس طول مدت تاخیردر یکی از طبقات ۳۰روز٫ ۶۰روز٫ ۹۰روز٫ ۱۲۰روز٫ ۱۵۰روز٫ و یا Charge- Off به نمایش می‌گذارد. برای تاخیر در پرداخت های که در دو سال اخیر اتفاق افتاده اند هر چه طول مدت تاخیر در پرداخت طولانی‌تر باشد تاثیر منفی بر کردیت اسکوربیشتراست به عنوان مثال تاخیر در پرداخت بیش از ۹۰ روز تاثیر بدتری برروی کردیت اسکور دارد در مقایسه با تأخیر در پرداخت بیش از ۳۰ روز. در هر حال عدم پرداخت بدهی در موعد مقرر توسط دارنده حساب کردیتی ٫کردیتور را وادار به گزارش  Charge -offو یا ارسال بدهی به  Collection Agency  می‌نماید که این مرحله یعنی وجود کالکشن در کردیت ریپورت به شدت اسکور را کاهش داده و نشان‌دهنده ریسک بزرگی کردیتی است.

دوستان عزیز می توانید سوالهای کردیتی خود را از طریق فیسبوک , تلگرام و یا اینستاگرام برای ما ارسال نمایید. اگر به دنبال راههای عملی  بهبود فایل کردیتی و بالا بردن کردیت اسکورخود از طریق راه های قانونی٫ سریع و با قیمت مناسب هستید میتوانید با آفیس من با شماره 818 658 0096 تماس بگیرید وازهدایای ویژه ما در ماه February بهره مند شوید.

Advanced Credit Therapy- Credit Repair Company

Sadaf Omidy– CEO

Call: (818) 658-0096

Email: Omidy@AdvancedCreditTherapy.Com

Telegram:  https://t.me/AdvancedCreditTherapy

Facebook: Advanced Credit Therapy

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

کردیت

کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی

  کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی، با این تغیرات بزرگ که ممکن ...

error: Content is protected !!