سه فروشگاه مورد علاقه خانمهای تازه وارد به آمریکا

 

از آنجایی که خانها عاشق خزید هستند در آن شکی نیست و معمولا خانها در هنگام ورود به آمریکا از زمان حرکت از فرودگاه تا محل اقامت تمام فروشگاهای در زاه را در ذهن خود ثبت کرده و همه را در مغز خود آنالایز میکنند تا بعدا سر فرصت به سراغ شکار آنها بروند .ما در این قسمت سه فروشگاه مورد علاقه خانمهای تازه وارد به آمریکا را معرفی میکنیم .

سه فروشگاه مورد علاقه خانمهای تازه وارد به آمریکا

razagi-final

فروشگاه شماره یک 

فروشگاه راس (Ross)

این فروشگاه تمام اجناس مارک را که تک سایز شده و یا چند نمونه از آن در فروشگاهای معروف مانده را جم آوری میکنه و با قیمت بسیار مناسب به فروش میگذاره . اجناس این فروشگاه اعم از لباس زنانه و مردانه و بچگانه و لوازم دکوری منزل و کمی هم در بعضی مواقع لوازم ورزشی و الکترونیکی .

شما در این فروشگاه برای مثال یک کتانی نایک 150 دلاری را میتوانید با 30 دلار تهیه کنید البته اگر سایز شما پیدا بشه که معمولا هم هست .

این فروشگاه اصلا مورد علاقه آقایان نیست و به محض ورود اعلام میکنند اینجا آشغال فروشه البته اینطور نیست دلیل اصلی اینه که خانها وقت زیادی را در آن صرف میکنند . این فروشگاه تقریبا در همه جا و در همه امریکا شعبه دارد .




فروشگاه راس

عضويت  در ایرانیان آمریکا

فروشگاه شماره دو 

فروشگاه مارشال (Marshalls)

این فروشگاه هم تقریبا همانند فروشگاه قبلی هست و شیوه جور کردن اجناسش مثل راس هست  و کمی میشه گفت تنوع بیشتری هم داره . باید گفت که آقایان از این فروشگاه هم نفرت دارند چون همانطور که گفته شد خانها زیاد در آن وقت میزارند و لذت میبرند از خرید . بیشتر ایرانیان برای سوقاتی برای اقوام از این دو فروشگاه خرید میکنند هر کی میگه نه دروغ میگه (نویسنده).

این فروشگاه هم در تمام امریکا شعبه داره و تقریبا در همه جای شهر برای پیدا کردن این فروشگاه فقط کافیه سرچی در گوگل بزنید و لیستی از آدرسهای این فروشگاه را داشته باشید .

فروشگاه مارشال

فروشگاه شماره سه 

فروشگاه کولز (Kohls)

این فروشگاه برعکس مورد علاقه بیشتر آقایان هم هست چون اجناس مردانه بیشتری در آن موجود میباشد و در ضمن به همه افراد برای شروع یک کردیت 300 دلاری میده که شما میتونید خرید کنید و 40 روز دیگه پرداخت کنید و هر ماه هم کلی برای شما کوپن 10 و 20 و 30 درصد تخفیف میفرسته . اجناس این فروشگاه لباس و لوازم آشپزخانه و لوازم الکترونیکی میباشد . شما اگر به چهره یک خانم در هنگام ورود به این فروشگاه کنید میتوانید شوق 100 درصد رو در چشمانش ببینید و اکثر خانها بسیار خوشحال از این فروشگاه میان بیرون و همش از خرید خودشون که کلی تخفیف گرفتند تعریف میکنند  و باید ذکر نمود که اکثر خریدهای خانها از این فروشگاه اون چیزی نیست که به دنبالش رفته بودند مثلا یک خانم برای خرید یک تیشرت وارد میشود و در برگشت با کلی لوازم خونه و خرت و پرت بر میگردند . بشتر افراد برای خرید کادو به این فروشگاه مراجعه میکنند .

فروشگاه کولز

در مطلب بعدی 3 فروشگاه مورد علاقه آقایان رو میگم تا خوشحال باشند .

موفق و پیروز باشید 

شهرام فقیه لو 

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

3 comments

  1. زبونتون را گاز بگیرید.خانمهای ایرانی دیگه کمتر از بلوممینگدلز و می سیز خرید نمیکنند. اصلا نمیدونند راس مغازه است یا اسم یه خیابان؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اجناسی که در آمریکا

اجناسی که در آمریکا تولید میشوند اما شما مشابه وارداتی آن را میخرید !

  اجناسی که در آمریکا هم تولید میشوند اما شما مشابه وارداتی آن را میخرید ...

error: Content is protected !!