سرویس مدرسه در آمریکا و بررسی قوانین موجود در هنگام مواجه با آنها!

 

سرویس مدرسه در آمریکا و بررسی قوانینی در هنگام مواجه با آنها  : بسیاری از افراد بعد از مهاجرت به کشور آمریکا و عدم آگاهی از یک سری قوانین جزئی دچار خسارات سنگینی می شوند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  دفتر وکالت کیانوش رزاقی وکیل دادگاههای آمریکا یکی از این قوانین دستور العمل هایی است که در هنگام مواجه با سرویس مدرسه در آمریکا باید آنها را رعایت کنید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

قوانینی که باید هنگام دیدن اتوبوس های سرویس مدارس(School Bus) رعایت کنید:

razagi-final
sadaf-omidi

– در خیابان ها و معابری که دو مسیر رفت و آمد با موانع فیزیکی مانند گاردریل از هم جدا نشده است، اتومبیل ها باید بلافاصله پس از بازشدن علامت Stop و روشن شدن چراغ چشمک‌زن قرمز توقف کامل کرده و تا خاموش شدن چراغ قرمز و حرکت اتوبوس متوقف باقی بمانند. اینکه شما در پشت سر یا سمت مقابل حرکت اتوبوس قرار دارید یا تعداد خط های هر مسیر ارتباطی با این مقررات ندارد و شما در هر سمت خیابان و در هرکدام از خط ها که باشید باید توقف کنید.

– در خیابان ها و معابری که با مانع فیزیکی غیرقابل عبور برای عابر پیاده از هم جدا شده اند اگر شما پشت سر اتوبوس هستید باید با توقف اتوبوس و باز شدن علامت Stop و روشن شدن چراغ چشمک‌زن قرمز توقف کامل کنید اما اگر در مسیر مقابل هستید می توانید با احتیاط به حرکت خود ادامه دهید.

– هنگامی که چراغ چشمک‌زن زرد اتوبوس روشن می شود به معنی این است که اتوبوس بین ۳۰۰ تا ۱۰۰ پا دیگر توقف خواهد کرد و شما باید آماده توقف کامل باشید.

⚠️🎦 جریمه ثبت تخلف از قوانین فوق توسط دوربین های اتوماتیک ۲۵۰ دلار بدون نمره منفی است. این دوربین ها در نزدیکی محل توقف اتوبوس ها و همچنین روی اتوبوس های مدارس نصب شده اند.
⚠️🛂 جریمه اعمال قانون در این موارد توسط افسر پلیس ۷۵۰ دلار و ۳ نمره منفی است.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : دفتر وکالت کیانوش رزاقی وکیل دادگاههای آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

حمله به مهمانی

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

  حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : ...

error: Content is protected !!