سایت آمازون و ۳ وسیله ای که هرگز نباید از آن خرید!

سایت آمازون
237

سایت آمازون را همه ما میشناسیم سایتی که نحوه و ساز کار خرید را برای همه انسانها بهتر کرده و فصل جدید برای خرید آغاز کرده است اما آیا این سایت هیچ ایرادی ندارد؟ در مفاله زیر سه مورد را مورد بررسی قرار میدهیم که بهتر است در هنگام خرید از آمازون مورد توجه قرار بدهید

  1. خرید پوشاک از آمازون

شاید خیلی مواقع با دیدن قیمت یک لباس در آمازون و ارزان بودن آن از خوشحالی به هوا پریدید و خواستید آن را بخرید ولی بعد از آنکه رنگ یا سایز مورد نظر خود را انتخاب کردید قیمت پرداختی آن به مقدار زیادی تغییر کرده و شما را ناآمید و شکه کرده است.

داستان از این قرار است که آمازون برای نمایش دادن یک لباس آنهایی را که خرید کمتری داشتند و به قول معروف تک سایز هستند را به معرفی می کند اما وقتی شما رنگ های پر فروش و سایزهای پر فروش را انتخاب میکنید میبینید که قیمت واقعی آن جنس معلوم میشود و تنها دلیل آن سیاست آمازون در فروش جنس های کم فروش هست.

  1. غذای حیوانات

آیا اینترنت را برای خرید غذای حیوانات خانگی خود زیر نظر دارید ؟ ما به شما توصیه میکنیم که سایت آمازون را کلا از لیست خود حذف کنید زیرا نه تنها قیمت آن بسیار گرانتر از بقیه فروشگاه ها است بلکه شما میتوانید در سایت هایی همچون Chewy.com تخفیف های مناسب تری نیز بگیرید در کل سایت آمازون تنوع زیادی نیز در غذای حیوانات ندارد.

  1. وسایل کاغذی

شاید این امری معمولی باشد که با خرید خود مفداری دستمال توالت را هم به لیست اضافه کنید اما هنگامی که در آمازون این کار را بکنید متوجه میشوید که خرید مناسبی انجام نداده اید. زیرا انها در انتخاب قیمت ها و تخفیف های مناسب برای این مورد قلم کالاها سیاست مناسبی ندارند و در مورد دستمال توالت ، دستمال کاغذی و پوشک و … وضعیت مشابه است

همچنین اگر از آنها تعداد زیادی خریداری کنید طبق عادت آنها خرید شما را در جعبه بسته بندی میکنند و کاملا واضع است که شما برای خرید یک بسته ۲۴ تایی از دستمال کاغذی چه حجم از کاغذ یا بهتر بگوییم درختان را باید هدر بدهید ما به شما توصیه میکنیم این گونه خرید ها را هنگامی که برای خرید وسایل دیگر با وسیله نقلیه خود بیرون رفته اید تهیه کنید که هم در حفظ درختان هم محیط زیست همت بسیار بالایی کرده اید.

 

ترجمه از سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!