ساخت کردیت و راهکارهای عملی بالا بردن هیستوری٫ کردیت اسکور٫ مدیریت بدهیهای کردیتی٫جلوگیری از دزدی هویتی

ساخت کردیت
191

ساخت کردیت و راهکارهای عملی بالا بردن هیستوری٫ کردیت اسکور٫ مدیریت بدهیهای کردیتی٫جلوگیری از دزدی هویتی هدف از ارایه این مطالب بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان در زمینه امور کردیتی می باشد. 

 مهربانترین سلامها و درودها برشما دوستان عزیز. صدف امیدی هستم با مطالب مختلف آموزشی در زمینه امور کردیتی هر هفته در همین صفحه   ودرکنار شما. هدف از ارایه این مطالب بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان در زمینه امور کردیتی می باشد.  من در اینجا شمارا با راهکارهای عملی ساخت کردیت هیستوری٫بالا بردن کردیت اسکور٫ مدیریت بدهیهای کردیتی٫جلوگیری از دزدی هویتی وصدها مطلب آموزشی دیگر مرتبط  با کردیت آشنا خواهم کرد.

عوامل متعددی وجود دارد که بر نرخ بیمه اتومبیل شما تاثیر می گذارند، از جمله سن، جنسیت، محل زندگی ، کردیت اسکور, رکورد رانندگی و نوع ماشین که رانندگی می کنید. علاوه بر این، نوع بیمه اتومبیل و تخفیف بیمه اتومبیل که به شماپیشنهاد می شود بر میزان پرداخت شما تأثیر می گذارد.داشتن اطلاعات بیشتر در مورد عوامل موثر بر نرخ بیمه اتومبیل می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه بیمه خودروکمک کند. مروری داشته باشیم برچند تا از عوامل مهم و تاثیرگذار برروی نرخ بیمه خودرو.

رکورد رانندگی :داشتن رکورد رانندگی طولانی و به اصطلاح تمیزریسک بیمه ای شما را پایین می آورد در حالی که داشتن پوینت و تصادفات در رکورد رانندگی نشان دهنده ریسک بالا است که متعاقباً افزایش نرخ بیمه را به همراه خواهد داشت.

نوع خودرو: رکورد ایمنی ماشین شما می تواند بر نرخ بیمه اتومبیل تاثیر بگذارد. اطمینان حاصل کنید که شرکت بیمه شما می داند که خودروشما دارای دستگاه ضد سرقت است تا بتوانید تخفیفات احتمالی را دریافت کنید.

محل زندگی(محلی که خودرو را پارک می نمایید): اگر در محله ای با نرخ بالای جرم و جنایت ونرخ بالای سرقت خودروزندگی می کنید ویا حتی در یک منطقه با جمعیت بالا که معمولا نشان دهنده خطر بالای تصادف اتومبیل است ممکن است مجبور به پرداخت نرخ بالاتربیمه خودروشوید.

عوامل شخصی: سالها تجربه رانندگی، جنسیت و وضعیت تاهل شما همه عوامل شخصی است که ممکن است بر نرخ بیمه اتومبیل تاثیر بگذار.

شرکت بیمه: شرکت های بیمه مختلف نرخ های گوناگونی دارند حتی برای افرادی با  وضعیت و سرگذشته کاملا مشابه. پس بهتر است به دنبال کمپانی بیمه ای باشیدکه باتوجه به وضعیت شما بیمه ای با نرخ پایین تر ولی Coverage بالاتر را به شما پیشنهاد کند..

طول مدت پالسی یا پوشش  بیمه:در حالی که بعضی شرکت های بیمه تخفیف وفاداری به شما  ارائه می دهند، بعضی دیگر در طول زمان نرخ بیمه خود را افزایش دهند. بهترین روش این است که هر سال نرخ های بیمه خود را بررسی کنید. یک نماینده مستقل بیمه خودرو که با شرکت های بیمه متعدد کار می کند می تواند شما را به شرکت دیگری انتقال دهدکه بیمه خودروارزانتر با Coverage بالاتربه شما پیشنهاد می کند.

میزان پوشش: تا زمانی که حداقل پوشش برای کالیفرنیا رابرای خودرو خود داشته باشید، می توانید مقادیر پوشش خود را در سطحی که می توانید هزینه کنید و با آن راحت باشید تنظیم کنید.

اطلاعات کردیتی : طبق گزارش منتشره از شرکت تحقیقاتی Conning & Co، حدود ۹۲ درصد ازکمپانی های بیمه از اطلاعات کردیتی شما به عنوان عامل تعیین نرخ بیمه استفاده می کنند، بنابراین کردیت اسکور پایین نرخ بیمه را افزایش می دهد(مگر اینکه در کالیفرنیا، هاوایی یا ماساچوست زندگی کنید) مطالعات نشان می دهد که افرادی که کردیت بد یا اسکورپایین دارند، ادعاهای حقوقی بیشتری و بالاتری را فایل نمودند.

مروری داشته باشیم به تاثیرات کردیت اسکور برروی نرخ بیمه خودرو) به استثناء کالیفرنیا، هاوایی یا ماساچوست (

کردیت اسکور وهمچنین اطلاعات مندرج در کردیت ریپورت تاثیر قابل توجهی را بر روی  Premium بیمه و ساخت کردیت   دارد.  ۹۵ درصد از شرکت های بیمه دراکثرایالت امریکا (۴۷ ایالت) برای تعیین میزان Premium بیمه از کردیت اسکوری استفاده می‌کنند که با فرمول خاصی محاسبه شده است. در محاسبه این فرمول بخشی از کردیت هیستوری فرد در نظر گرفته می شود که احتمال ضرر و زیان احتمالی از سوی شخص به شرکت بیمه را پیش‌بینی می‌کنند.

استفاده از کردیت اسکور در ساخت کردیت وصنعت بیمه ماشین یک پدیده نسبتاً جدیداست. در دهه ۱۹۹۰ شرکت‌های بیمه متوجه همبستگی و رابطه بین کردیت اسکور و دعاوی حقوقی شدند.آمارها در آن سالها نشان می دادندکه دارندگان بیمه با کردیت اسکورپایین بخصوص آنهایی که اطلاعات کردیتی منفی خاصی درکردیت ریپورتشان وجود دارد دعاوی  بیشتری را فایل می کنند. همین مساله شرکتهای بیمه را تشویق به محاسبه Premium بیمه با در نظر گرفتن کردیت اسکور فرد متقاضی نمود. افراد متقاضی بیمه خودرو که اسکور پایین دارند و ریپورتشان دارای آیتمهای منفی و اشتباه هست ناچار به پرداخت Premium بیمه بالاتر هستند.

احتمالا پیش خودتان فکر می کنید که محاسبه Premium بیمه بر این اساس خیلی منصفانه نیست و بایستی سوابق رانندگی فرد نقش مهم تری را در محاسبه Premium داشته باشد. بایستی این مساله را در نظر داشت که درصنعت بیمه خودرووسابقه رانندگی فرد در ۴۷ ایالت ممکن است کمتر از اعتبار همان فرد در تعیین حق بیمه خودرو نقش داشته باشد.بنابراین افراد دارای کردیت اسکور پایین ولی سابقه رانندگی خوب در انتها مجبور به پرداخت Premium بالاتر هستند.

شرکتهای بیمه ملزم به ارائه کردیت اسکور بیمه به افراد نیستند ولی در نظر داشته باشید به طور قطع ویقین عواملی مثل عملکرد فرد درگذشته بر روی حسابهای کردیتی٬ساخت کردیت ,میزان بدهی٬ طول مدت کردیت هیستوری دریافت کردیتهای جدید٬ وهمینطور انواع کردیت های استفاده شده هر کدام به ترتیب بر روی کردیت اسکور بیمه تاثیر گذارهستند.

دوستان عزیزم، چنانچه علاقمند به دانستن جزئیات بیشتری در مورد مطالب عنوان شده هستید ویا جهت انجام امورکردیتی٬ بالابردن کردیت اسکور و رفع اشتباهات کردیتی با من تماس بگیرید

Advanced Credit Therapy

Sadaf Omidy – CEO

 Email: Omidy@AdvancedCredirTherapy.com 

Call:  (۸۱۸) ۶۵۸-۰۰۹۶

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!