ساحل پونتا کانا زوجی بعد از قدم زدن ، پاهایشان دچار انگل هوکورم شد

ساحل پونتا کانادا
152

ساحل پونتا کانا  زوجی بعد از قدم زدن ، پاهایشان دچار انگل هوکورم شد. زوج کانادایی می گویند پس از اینکه پا برهنه درساحل پونتا کانا جمهوری دومینیک قدم زدند، پاهایشان دچار انگل هوکورم شد. کتی استفان ۲۲ ساله و دوست پسرش ادی زیتنر ۲۵ ساله از شهر ویندسور ایالت اونتاریو در کانادا، به تلویزیون CTV گفتند که پس از یک اقامت طولانی مدت در هتل IFA Villas Bavaro  پاهاشیان به شدت شروع به خارش و زخم شدن کرد اما فکر میکردند که تنها ناشی از گزش حشرات است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از khou زیتنر به اخبار CTV گفت: پس از گذشت مدت زیادی از سفر، متوجه شدیم که بسیار پاهایمان را میخاریم.
قبلا در مورد کک ماسه شنیده بودیم و ابتدا فکر کردیم کک ماسه است. چندین روز پس از آن، پس از اینکه به خانه برگشتند، تشخیص دادند که چیز بسیار بدتری است.این زوج به تلویزیون CTV گفتند: دو دکتر نتوانستند تشخیص دهند که چه چیزی باعث تاول و ورم پای این زوج شده.اما پزشک سوم توانست تشخیص دهد.

نوعی لارو مهاجر بنام هوکورم تشخیص داده شد. استفان در پستی در فیسبوک گفت برایشان ایورمستین (دارویی برای درمان شپش و کک و انگل) که برای معالجه ی انگل می باشد تجویز شده، اما این دارو در کانادا مجوز ندارد و درخواست مجوز و تحت پوشش قرار دادن آن ها رد شده. کتی می گوید: بهداشت و سلامت کانادا درخواست ما را برای دسترسی به داروی ivermectin رد کرد. ما نیاز به درمان عفونت هایمان داریم و مجبوریم که دارو را از ایالت های دیگر دریافت کنیم.

استفان از مردم می خواهد که بسیار دقت کنند وقتی که می خواهند در ساحل پونتا کانادا برهنه قدم بزنند، مراقب وجود هوکورم ها باشند. او در یک پست در فیسبوک گفت: اگر به طور باورنکردنی خارش پوستی برایتان ایجاد شده، لطفا بلافاصله معاینه کنید. همانطور که ما خیلی ساده فکر میکردیم که نیش حشرات باشد اما هر روز که می گذشت بدتر می شد.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!