زوجی که می خواهند طلاق بگيرند تا یکی از آن ها با دوست دختر مشترکشان ازدواج کند

35947439559110195

این زوج با دوست دختر مشترکشان با هم زندگی می کنند، روی یک تخت می خوابند.آن ها سه فرزند دارند و بچه ها با داشتن سه والدین خوشحال به نظر می آیند. این پدر مادر در حال گرفتن طلاق هستند تا یکی از آن ها بتواند با دوست دختر مشترکشان ازدواج کند و هر سه آن ها پدر و مادران قانونی این سه فرزند خواهند شد.

کریستینا و بنو 12 سال پیش آشنا شدند و آن ها به سرعت ازدواج کردند، و در نهایت آن ها صاحب سه فرزند شدند.قبل از این که سیرا دختر بیست و یک ساله ای که با این زوج در یک مغازه ی لوازم حیوانات خانگی و اهلی در لاس وگاس نوادا آشنا شود.

زوجی که می خواهند یک دیگر را طلاق بدهند تا یکی از آن ها با دوست دختر مشترکشان ازدواج کند
كريستينا ٣١ ساله و بنو ٣٧ ساله دوازده سال پيش با هم آشنا ميشوند و هر دو مشغول كار در ارتش آمريكا در شهر ويرجينيا بودند .سیرا فروشنده ی بخش خزندگان می گوید:

sadaf-omidi

کریستینا در داخل مغازه حیوانات اهلی به سمتش آمده و از او شماره ی تلفنش را خواسته، کریستینا با همسر فعلیش بنو در مغازه بود.من با خودم فکر کردم اگر من شماره ام را به این خانم بدم، این مردی که همراهش است حتما عصبانی خواهد شد، اما معلوم شد که بنو خیلی هم خوشحال بود.

35947439559110195

زوجی که می خواهند یک دیگر را طلاق بدهند تا یکی از آن ها با دوست دختر مشترکشان ازدواج کند

عضويت  در ایرانیان آمریکا

سیرا فقط یک والده اضافی نیست، او کاملا در این رابطه سه نفره نقش دارد.بنو می گوید که شبی نبوده که هر سه ما با هم دیگر رابطه ای نداشته باشیم، و به نوعی رابطه عشق بازی نداشته باشیم. آن ها ادعا می کنند که جدا شدن بنو و کریستینا و طلاق آن ها به نفع فرزندانشان است، اما میعادگاه شبانه ی آن ها روی تخت نیز نقش بسزایی در این تصمیم داشته است.
منبع : New York Post
مترجم : على گل صباغ

ويرايش : شهرام فقيه لو

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

شراب

شراب خوب رو چرا من آنلاین می خرم و چرا شما هم باید آنلاین بخرید؟

شراب خوب رو چرا من آنلاین می خرم و چرا شما هم باید آنلاین بخرید؟  ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html