زنان برهنه باز هم به عنوان پرسنل این بار در یک کافه کاروان!

262

زنان برهنه باز هم به عنوان پرسنل این بار در یک کافه کاروان ! اتفاقی تازه در منطقه League City باعث بر پایی بحث های داغ و مختلفی در فضای مجازی شده است.

 به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از chron تمام این بحث ها در مورد کافه جدیدی است که در این منطقه شروع به کار کرده است و دلیل اصلی این بحث ها تم خاصی است که این کافه برای پرسنلش در نظر گرفته است .

Double Cups اسم این کافه است که اخیرا در آدرس  ۲۴۱ S. Egret Bay Blvd افتتاح شده است و نکته بحث برانگیز در مورد این کافه استفاده از زنان با لباس زیر به عنوان پیشخدمت در آن است.

این کافه که یک نوع کافه سر راهی و کاروان فرم است به ارایه کافه چای یا اسنک به مشتریان خود توسط کارمندان نیمه برهنه مشغول است.

 Trevor Lohr که صاحب این کافه است در مورد نحوه پوشش کارمندان خود میگوید ایده انجام این کار را از کافه های مشابهی که اخیرا در این منطقه افتتاح شده است گرفته است.

یکی از دلایلی که این کافه را سر زبان ها انداخته است تلاش مسٔولین برای جلوگیری از این نوع پوشش ها در محل کار است که آنها تلاش میکند یک فرم مخصوصی را برای کارمندان در محل کار مشخص کند که دیگر شاهد برهنگی در کافه ها نباشند.

در حقیقت این قانون تلاش میکند که نوع پوشش را برای خانوم ها به این شکل ترتیب دهد که سینه ها وپایین تنه تا سه اینچ پوشش باشد.

اما صاحب این رستوران اعلام کرد که بر اساس تحقیقاتش میزان خرید قهوه از کافه های لختی بیشتر از سایر کافه ها است و به همین دلیل تصمیم به این کار گرفته است.

حتی در فضای مجازی برخی از کاربران اعلام کرده اند که قهوه ها در این کافه طعم بهتری دارند اما صاحب این کافه گفته است که برای ما قابل درک است که تنها دلیلی که مشتری ها به ما مراجعه میکنند طعم قهوه های ما نیست.

صاحب کافه اعلام کرده است که علاقه به گسترش کار خود دارد و دوست دارد تعداد کافه های خود را به صورت زنجیره ای بیشتر کند.

در حال حاضر قهوه کوچک ۴ دلار و بزرگ ۵ دلار و کافه لاته سکس تا ۵.۵ دلار در این کافه قابل دسترس است و از ساعت ۶ صبح تا ۹ شب نیز مشغول فعالیت می باشند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : chron

زنان برهنه

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!