روز کلومبوس و معرفی وسایلی که با تخفیف ویژه در این روز می توان خرید!

10

روز کلومبوس و معرفی وسایلی که با تخفیف ویژه در این روز می توان خرید : از دیر باز دوشنبه هفته دوم اکتبر را به نام روز کلومبوس می شناسند .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بسیاری از فروشگاه ها در این روز به عرضه محصولات خود با تخفیف ویژه خواهند پرداخت که برخی اقلام مهم را که از این فروشگاه ها در این روز می توان خرید در ادامه مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

امسال روز کلمبوس مصادف با هشتم اکتبر می باشد.

تشک
اگه به دنبال تغییر وسایل خواب منزل خود هستید تحفیف های مناسبی در این روز می توانید پیدا کنید به طور مثال در Sears می توانید تا ۶۰% تخفیف این وسایل بهره مند شوید و از این فرصت حداکثر استفاده را بکنید.

وسایل منزل

اگر می خواهید یک لباس شویی یا خشک کن نو خریداری کنید این روز بهترین فرصت برای آن است اگرچه خبری از تخفیف های عجیب غریب ۸۰% که در گذشته میدیدیم نیست اما می توانید از تخفیف تا ۳۰% در این روز در فروشگاه هایی مثل Best Buy و Home Depot بهره مند شوید.

وسایل الکترونیکی

اگر شما روز می توانید تا جمعه سیاه صبر کنید می توانید از تخفیف هایی بیشتری استفاده کنید اما اگر برای خرید وسایل الکترونیکی خود عجله دارید می توانید از فروشگاه های مثل آمازون در این روز استفاده کنید و از تخفیف های آن لذت ببرید.

لباس و کفش

اگر میخواهید از این روز برای آماده شدن در مقابل سرمای فصل های جدید استفاده کنید می توانید از  Banana Republic یا Bloomingdale استفاده کنید و این فروشگاه ها در این روز برخی برندهای خوش نام را با تخفیف مناسب عرضه می کنند.

وسایل حیاط و باغ

اگر شما روز استقلال را برای خرید وسایل از دست داده اید می توانید در این روز از فروشگاه هایی همچون  Macy برای خریدن وسایل جدید باغ خود استفاده کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : finder

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!