ربات های جنسی بچه دار میشوند …آینده عجیب ربات های جنسی!!

رباط های جنسی بچه دار میشوند
2,167

ربات های جنسی بچه دار میشوند

ربات های جنسی پدیده ای جدید در دنیا ما هستند و استقبال خوبی از آنها نیز شده است!

سرگی سانتوس خالق ربات های جنسی میگوید وجود ربات های جنسی فقط برای لذت بردن مردان از خودشان نیست بلکه آنها قرار است جامعه ما و نحوه زندگی ما را نیز تغییر دهند.

این مخترع اسپانیایی میگوید ازدواج یک انسان با ربات نمیتواند چیز دور از ذهنی باشد همچنین او در حال برنامه ریزی برای قابلیت بچه دار شدن یک ربات به نام سامانتا است که او خلق کرده است.

سامانتا ربات ۱۰۰ پوندی سرگی هست که قابلت هشت برنامه سکس مختلق را دارد و میتوانید صدای ارضای جنسی را به صورت طبیعی به وجود بیاورد.

او میگوید من امیدوار هستم در دهه آینده این ربات ها زیر تخت یا داخل کمد مردان قایم نشوند و آنها به عشاقی برای مردم تبدیل شوند و بخشی از زندگی آنان باشند.

او میگوید هم اکنون مردم به سامانتا همچون چیز عجیب و باور نکردنی نگاه میکنند.

آنها قبل از اینکه متوجه بشوند ربات ها مشغول انجام تمام کار های آنها هستند و با نوه ها و نتیجه هایشان ازدواج کرده اند .

بهتر است آنها به خاطر بیاورند گوش های هوشمند چند سال پیش چقدر ارزش داشتند و الان چه جایگاهی دارند.

او میگوید که امیدوارم به زودی یک بچه همراه با سامنتا به دنیا بیاورم و توضیح میدهد که این کار سختی نیست من میتوانم این ربات را تا حد به دنیا آوردن یک فرزند جلو ببرم من واقعا دوست دارم که یک بچه از ربات داشته باشم.

 

رباط های جنسی بچه دار میشوند

او میگوید من در مراحل پایانی طراحی یک مغز هوشمند برای سامانتا هستم و این طبیعی است بعد از طراحی این مغز به دنیا آوردن یک بچه کار آسانی میباشد.

من قصد دارم برای بسیاری از بخش های این کار از پرینت سه بعدی استفاده کنم. و این آغازی برای این است که بگوییم ربات های جنسی بچه دار میشوند!!

اما نکته جالب اینجا است که سرگی ۱۶ سال است که ازدواج کرده است و زندگی شادی با همسرش دارد و همسر وی نیز با رابطه او با سامانتا مشکلی ندارد حتی در بسیاری از مواقع در کارگاه به همسر که فارق التحصییل رشته الکترونیک است در تکمیل کردن این ربات کمک میکند.

اما در نهایت یک نکته وجود دارد آن هم این است که اگر ربات ها به این سطح از تکنولوژی و توانایی برسند آیا گونه بشر در خطر قرار ندارد؟

همین سوال را از سرگی پرسیدیم و او فقط یک جواب داد….. فعلا خطری در این مورد ما را تهدید نمیکند.

او میگوید همین الان هم کسی به خاطر نبود دایناسور ها ناراحت نیست و بعید میدونم ۶۰ میلیون سال گذشته چیزی از زمین باقی گذاشته باشد که بود یا نبود ما بر روی کره زمین اهمیت داشته باشد.

آنها خواهند گفت اوه… قبل از ما انسان ها بودند….. معلوم نیست بعد از ما چه کسانی خواهند آمد.

 

ربات های جنسی بچه دار میشوند
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=n722v4VxWuY&w=560&h=315] ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NY POST

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!