راز خرید از کاستکو بدون عضویت!!

 

کاستکو فروشگاهی بزرگ و بسیار ارزان قیمت است اما همه ما میدانیم که برای بهره برداری از مزایای این فروشگاه عالی باید هزینه عضویت بپردازید اما ایا کسانی که عضو کاستکو نیستن میتوانند از برخی مزایای آن بهره مند بشوند؟ راز خرید از کاستکو بدون عضویت!
با سایت ایرانیان آمریکا همراه باشید تا با 5 مورد از مزایای بدون عضویت کاستکو مطلع شوید.
⦁ شما میتوانید در کاستکو بدون عضویت از نسخه دکتر و تزریقات بهره مند شوید زیرا این بخش از خدمات کوستو شامل عضویت در این مجموعه نمیشود و البته هزینه این خدمات در این مجموعه بسیار کمتر از مکان های مشابه است.

جای تبلیغ شما اینجاس
⦁ متاسفانه برای خرید یک سمعک یا عینک باید حق عضویت کاستکو را پرداخته باشید ولی خبر خوب اینجاست که برای یک معاینه گوش یا چشم نیازی به عضو بودن در کاستکو نیست اما حتی برای خرید یک عینک نیز راه حلی وجود دارد که در شماره بعد به آن اشاره میکنیم
⦁ برای اینکه شما یک وسیله عالی مثل تلویزیون فلت را با قیمت های باورنکردنی کاستکو خریداری کنید تنها کافیست که از کارت های هدیه آنها استفاده کنید زیرا استفاده از کارت های هدیه نیازی به عضویت ندارد اما شما برای اینکار نیاز به کمک کسی دارید که او عضو کاستکو است و برای شما این کارت ها را بتواند تهیه کنید .
⦁ این مورد بستگی به قوانین ایالت شما و قوانین کاستکو محل شما دارد ولی در برخی موارد که ایالتی قوانین کمتر سختگیرانه ای در مورد فروش الکل دارد همچون کالیفرنیا میتوانید بدون عضوت از نوشیدنی های الکلی این مجموعه استفاده کنید اما حتما به خاطر داشته باشید که همراه خود یک کارت اکسپرس شناسایی امریکا داشته باشید و حتما پول نقد شما حاضر باشد.
⦁ غذا خوردن در کورت های کاستکو برای عموم آزاد است و شما به راحتی میتوانید در این مجموعه از پیتزاهای 1.99 دلاری و هات داگ های 1.5 دلاری لذت ببرید تنها لازم است که همراه خود پول نقد داشته باشید.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

razagi-final
sadaf-omidi

منبع : Tiphero

مطالب مربوط:

فروشگاه كاستكو و نكته هايي كه در موردش نميدانيد

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

One comment

  1. وام! وام!! وام!!!
    آیا شما به دنبال یک شرکت اعتباری معتبر و اعتباری خصوصی هستید که وام را برای فرصت های زندگی فراهم می کند. ما انواع وام ها را در راه بسیار سریع و آسان، وام های شخصی، وام خودرو، وام های رهنی، وام های دانشجویی، وام های تجاری، وام های سرمایه گذاری، ادغام بدهی و خیلی بیشتر ارائه می دهیم. آیا بانکها و سایر موسسات مالی را رد کرده اید؟ آیا شما نیاز به یک وام تثبیت یا وام مسکن دارید؟ بیشتر به نظر نمی آید که ما اینجا هستیم تا همه مشکلات مالی خود را از گذشته دور کنیم. ما وام ها را به افراد و شرکت هایی که نیاز به کمک مالی دارند با نرخ 2٪ قرض می دهیم. شماره امنیت اجتماعی لازم نیست و هیچ چک اعتبار لازم نیست، 100٪ تضمین شده است. من می خواهم از این رسانه استفاده کنم تا به شما اطلاع دهم که ما کمک های قابل اعتماد و حمایتی را ارائه می دهیم و خوشحال خواهیم شد که وام خود را ارائه دهیم.
    سپس به ما یک ایمیل ارسال کنید: (anitagerardloanfirm@gmail.com) برای درخواست وام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!