رابطه جنسي پزشك متخصص با بيمار خود كه أم اس داشت

 

رابطه جنسي پزشك متخصص  با بیمار MS خود متهم شد.به گزارش ایرانیان آمریکا به نقل از New York Post یک متخصص بیمارستان که با بیمار خود رابطه جنسی داشت در دادگاه متهم به ارتباط جنسی بابیمار خود شد.این پزشک به بیمار خود گفته بود که به من اعتماد کن چون من یک دکتر هستم و ميتوانم به تو كمك كنم تا هر چه زودتر بهبود پيدا كني .پزشک ‏43 ساله با بیمار زنی که با پاهای بیحس خود در حالیکه مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) به مطب أو رفت رابطه جنسی برقرار کرد.

بیمار 30 ساله ادعا کرده است كه پزشک أو گفته که به او در به دست آوردن حس مجدد در پاهایش ، به ویژه در اندام خصوصی به كمك خواهد کرد. زن گفته كه دكتر خواسته كه به او اعتماد کنم چون أو یک دکتر ميباشد و به او در برگرداندن حس در پاهایت کمک خواهم کرد و من مایل با رابطه جنسی با او شدم چون فکر میکردم این به من کمک ميكند تا سلامتي خود را به دست بياورم .

رابطه جنسي پزشك متخصص با بيمار خود
این زن گفت: این رابطه حدود شش ماه دامه داشت تا اینکه یک پرستار به من گفت که این پزشک تو را فریب داده است و از تو براي سکس سو استفاده جنسي استفاده نموده است. زن بیمار دیگری که در بیمارستان Croydon University Hospital in South London گفت: “این پزشک به من هم گفت رابطه جنسی برای شرایط من خوب است و من احساس خوبی خواهم داشت. وكيل أو گفته كه اين پزشك قبلا محکوم به تجاوز شده بود اما هیات منصفه او را تبریه کرده بودند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final
sadaf-omidi

‏Natasha Tahta ، وکیل شورای عمومی پزشکی در تریبون دادگاه گفت: آن زن برای حمایت عاطفی متکی به آن پزشک بوده است اما بسیار ناراحت شد وقتی فهمید که مورد استفاده و لذت جنسی آن پزشک قرار گرفته بود.
دادرسی منچستر همچنان ادامه دارد.
منبع: Newyork Post

مطالب ديگر

بلایی که در آمریکا به سرم آمد بخاطر ندانستن

ماهي تيلاپيا نخوريد از مدفوع حيوانات خوراك ميكنند

زنهایی که اولین نفری هستند که لخت میشوند

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مشمولان سربازی

مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود به ایران را دارند؟

  مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود ...

error: Content is protected !!