دوری از سکس چه خطرات جسمی را برای ما به همراه دارد؟

 

دوری از سکس چه خطرات جسمی را برای ما به همراه دارد؟ رابطه جنسی امری است که برای هر انسان وجود آن طبیعی و لازم است و طبیعتا همه ما میدانیم که با داشتن رابطه جنسی در زندگی خود چه اتفاقات مثبتی می تواند رخ دهد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  هر زوجی با برقراری رابطه جنسی علاوه بر ایجاد حس نزدیکی بین یکدیگر آرامش و لذت طبیعی را در زندگی خود جاری میکنند و علاوه بر اینها و با کمک علم روز بسیاری از فواید علمی سکس از جمله کاهش استرس  افزایش ایمنی بدن و کمک به خواب راحت و علاوه بر همه اینها خواص ضد پیری نیز اشاره کرد.

اما هر کس در زندگی خود شرایط مختلفی را تجربه می کند و ممکن از در یک برهه زمانی از رابطه جنسی دور باشد و امروز قصد داریم بررسی کنیم که اگر به هر دلیلی شخصی از انجام رابطه جنسی برای مدتی دور باشد چه عوارضی برای وی ممکن است اتفاق بیافتد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

اگر شما یک زن هستید و برای مدتی از رابطه جنسی فاصله گرفته اید متوجه می شود که آلت تناسلی شما رو به خشکی می رود و دلیل آن کاملا واضح است زیرا هنگامی که یک زن تحریک می شود به صورت طبیعی درون واژن آن مایع لغزنده شروع به ترشح می کند و همین امر باعث مرطوب شدن آلت تناسلی می شود اما اگر برای مدتی این حالت فیزیکی در بدن یک زن رخ ندهد در طول زمان به خشک شدن واژن وی شود و اشکال این مورد این است که بعد از مدتی میل جنسی شما را کاهش می دهد و بعد از مدتی از رابطه جنسی فاصله خواهید گرفت.

همانطور که اشاره شد داشتن رابطه جنسی به کم شدن استرس و خلق و خوی بد کمک بسیاری می کند پس کاملا واضح است که عکس آن در صورت نداشتن رابطه جنسی متداوم رخ می دهد.

و علاوه بر مورد بالا اگر شما برای مدت طولانی رابطه جنسی نداشته باشید برای شروع یک رابطه جنسی متداوم جدید نیاز به تمرین و باز یابی خود دارید که خود این مسٔله ای سخت است .

در مجموع داشتن رابطه جنسی منظم به تولید صحیح استروژن و تستسترون در بدن و تنظیم متابولیسم بدن کمک بسیار زیادی می کند که توجه به همین نکته لازمه داشتن رابطه متداوم است.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TipherO

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

دوری از سکس

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن