دزدیدن خودرو با روشی جدید و راه های جلوگیری از انجام این عمل!

1,260

دزدیدن خودرو با روشی جدید و راه های جلوگیری از انجام این عمل : اگر شما به تازگی خودرویی خریداری کرده باشید شاید متوجه این شده باشید که برای باز کردن درب خودروی شما سیستم جدیدی تعبیه شده است که به کمک آن می توانید با نزدیک شدن به خودرو بدون انجام عملی درب خودرو را باز کنید.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  اما همواره تکنولوژی های جدید و راحت تر به همراه خطرات مختلفی عرضه می شوند اما قبل از آن بیایید ببینیم این سیستم چگونه کار میکند.

داستان از این قرار است که در کلید های جدید چیپ الکترونیکی قرار داده شده است که در خودروی شما همانند آن وجود دارد و با نزدیک شدن امواج داخل کلید به چیپ گیرنده درون خودرو درب ماشین به صورت اتوماتیک باز می شود.

اما مشکل اینجاس که برخی از سارقان به وسیله دستگاهی به نام رلی باکس می توانند امواج ارسالی از کلید شما را دریافت کنند و آن را ضبط کنند در روش نادری دیگر که معمولا استفاده نمی شود ممکن است کد امنیتی دستگاه شما را با استفاده از یک سری از الگوریتم ها حدس بزنند و با آن درب خودروی شما را باز کنند.

اما در حال یک روش بسیار ساده و راحت وجود دارد که می توانید از این کلاهبرداری جلوگیری کنید که نه تنها هزینه ای دارد بلکه بسیار راحت و ساده است و آن این است که کلید خود را در بین یک فویل آلمنیومی بپیچید و هر هنگامی که می خواهید از آن استفاده کنید آن را از بین فویل ها خارج کنید البته این روش مقداری عجیب به نظر می رسد اما بهتر از این است که سارقان به راحتی درب خودروی شمار باز کنند.

foil-fob-750x364

علاوه بر این از قلاف های عایق امواج نیز استفاده کنید که به وسیله آن از کپی کردن کد خودروی خود توسط سارقان جلوگیری می شود.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :TIPHERO

دزدیدن خودرو

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!