در امدن شلوار و بازداشت حاصل نزاع اشتباهی یک مادر و دختر + ویدیو

 

در امدن شلوار و بازداشت حاصل نزاع اشتباهی یک مادر و دختر : اخیرا اتفاقی در یکی از والمارت های شهر هیستون اتفاق افتاد که بسیار خبر ساز شد. Thalia Huynh  که به همراه دخترش Dalena Bustos هنگامی که برای خرید به والمارت مراجعه کردند فکر نمیکردند لحظاتی بعد بدون شلوار و تحت بازداشت بر روی زمین در حال غلتیدن باشند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از ABC حدود ساعت ۶:۳۰ غروب بود که این دو زن برای درست کردن شام به فروشگاه ولمارت نزدیک منزلشان مراجعه کردند و یک لباس گم شده باعث شد که مامور والمارت به آنها نزدیک شود .این زن در این باره میگوید : (( من در حال خروج از بودم که مردی به من نزدیک شد و من نمیدانستم که وی مامور والمارت است و او کیف پول من را کشید و از همینجا درگیری بین ما شروع شد.))

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ماموران که مشاهده کردند این دو زن در حال درگیر شدن با آنها هستند به هر دوی آنها دستبند زدند و روی زمین خواباندن و مردم نیز در این بین به دور آنها جمع شدند و در حال تماشای آنها بودند و شخصی نیز از تمام ماجرا فیلم تهیه کرد.

razagi-final

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rQq1PcXCVHA?start=37&w=560&h=315]

این مادر دختر که به خاطر درگیری و كش و قوس با  ماموران شلوارشان از تنش در آمده بود و تنها با یک لباس زیر نازک در بین عموم قرار گرفته بودند در مورد آن روز وحشتناک میگویند : (( هرگز آن روز را فراموش نخواهم کرد بسیار تحقیر کننده و شرم آور بود )) .او در جواب اینکه آیا واقعا میخواستید با ماموران درگیر شوید گفت به هیچ عنوان اینگونه نبود و من اصلا نمیدانستم این شخص مامور است.

اما با این حال این دو زن به درگیری با مامور و دختر وی به دزدی متهم شد که بعد از جلسات اولیه از اتهام دزدی تبرعه شد. اما هر دوی آنها با تخفیف به یک سال فعالیت اجتماعی محکوم شدند که هم اکنون در حال گذراندن محکومیت خود هستند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

در امدن شلوار

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن